17.01.2015
+--------------------------------+
|                |
+--------------------------------+
|  ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ  |
+--------------------------------+
|      ПОСТАНОВА      |
+--------------------------------+
| від 19 грудня 2014 року № 2219 |
+--------------------------------+

Про запит на інформацію, зареєстрований у Центральній виборчій комісії 15 грудня 2014 року за № 21-17-48378

До Центральної виборчої комісії 15 грудня 2014 року надійшов письмовий запит на інформацію А. Поліщук, поданий від імені Всеукраїнської громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив" та датований тим самим числом.

Розглянувши вказаний запит на інформацію, Центральна виборча комісія зазначає.

Відповідно до частини другої статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Комісія та її члени зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та іншими законами України.

За змістом частини першої статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон) запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Згідно з частиною третьою зазначеної статті запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Разом з тим, пунктом 3 частини п’ятої статті 19 Закону встановлено, що запит на інформацію, поданий у письмовій формі, має містити підпис.

Проте вказаний запит на інформацію не містить підпису особи, яка його подала.

Пунктом 4 частини першої статті 22 Закону визначено, що розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо запитувачем не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону.

Таким чином, Центральна виборча комісія відзначає наявність підстав для відмови в задоволенні зазначеного запиту на інформацію.

Згідно з пунктом 4 частини четвертої статті 22 Закону відмову в задоволенні запиту на інформацію може бути оскаржено запитувачем у порядку, передбаченому статтею 23 Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до статей 19, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", керуючись статтями 11 - 13, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити А. Поліщук у задоволенні запиту на інформацію.

2. Копію цієї постанови надіслати А. Поліщук на вказані у запиті поштову та електронну адреси.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

+------------------------------+----------------+
| Заступник Голови
Центральної виборчої комісії | Ж.УСЕНКО-ЧОРНА |
+------------------------------+----------------+