30.04.2015
+---------------------------------+
|                 |
+---------------------------------+
| ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ |
+---------------------------------+
|     РОЗПОРЯДЖЕННЯ     |
+---------------------------------+
|    24.04.2015  № 21-р    |
+---------------------------------+

Про відновлення роботи господарського суду Донецької області

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України "Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції", Указу Президента України від 12.11.2014 № 868/2014 "Про внесення змін до мережі господарських судів України" та на підставі подання Державної судової адміністрації України від 22.04.2015 № 8-8141/15 про можливість відновлення роботи господарського суду Донецької області, керуючись статтею 34 Закону України "Про судоустрій і статус суддів":

1. Відновити роботу господарського суду Донецької області з 27.04.2015 за адресою: м. Харків, проспект Леніна, 5.

2. Господарському суду Запорізької області забезпечити розгляд справ (проваджень; за виключенням справ про банкрутство), підсудних господарському суду Донецької області, що надійшли на розгляд господарського суду Запорізької області до 27.04.2015 на підставі Закону України "Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції" та розпорядження голови Вищого господарського суду України від 02.09.2014 № 28-р.

3. Визначити, що господарський суд Запорізької області продовжує розгляд справ про банкрутство, підсудних господарському суду Донецької області, провадження в яких порушено, починаючи з 03.09.2014. Справи про банкрутство, передані господарському суду Запорізької області відповідно до частини першої статті 1 Закону України "Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції" та розпорядження голови Вищого господарського суду України від 02.09.2014 № 28-р, а також справи про банкрутство, провадження в яких порушено за заявами про відновлення втраченої справи, що знаходились у провадженні господарського суду Донецької області, передати господарському суду Донецької області протягом десяти робочих днів з дня прийняття цього розпорядження.

4. Організаційне забезпечення передачі справ покласти на голів відповідних господарських судів.

5. Управлінню документального забезпечення довести це розпорядження до відома заступників голови Вищого господарського суду України, голів господарських судів України. Копію розпорядження надіслати до Державної судової адміністрації України і розмістити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

+-----------------------+----------+
| Голова
Вищого господарського
суду України | Б. Львов |
+-----------------------+----------+

{Текст взято з сайту Вищого господарського суду http://www.vgsu.arbitr.gov.ua/}