30.07.2015
+------------------------------+
|                              |
+------------------------------+
|  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   |
|        РОЗПОРЯДЖЕННЯ         |
+------------------------------+
| від 17 липня 2015 р. № 737-р |
|             Київ             |
+------------------------------+

Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2013-2014 роки:

ГРЕБЕНЮКУ Миколі Миколайовичу

-

токареві-розточувальникові 4-го розряду механоскладального цеху № 1 публічного акціонерного товариства “Старокраматорський машинобудівний завод”, Донецька область

МАТЮШИНЦЮ Вадиму Миколайовичу

-

начальникові відділення групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області

ПОПЕНКУ Олександру Олександровичу

-

інженерові-технологові I категорії технічного відділу Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Міністерства соціальної політики

РЕШТІ Данилу Вікторовичу

-

майстрові-гончареві, викладачеві школи гончарного мистецтва, Житомирська область

За наукові досягнення

БАЛКУ Олександру Богдановичу

-

старшому науковому співробітникові відділу антибіотиків Інституту мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного Національної академії наук, кандидатові біологічних наук, м. Київ

БЕЗУСУ Роману Миколайовичу

-

доцентові кафедри фінансів Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, кандидатові економічних наук

БОРОДАВКО Оксані Олександрівні

-

старшому науковому співробітникові відділу медичної психології державної установи “Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук”, кандидатові психологічних наук

БУЗНИЦЬКОМУ Руслану Ігоровичу

-

асистентові кафедри травматології та ортопедії та травматології Харківської медичної академії післядипломної освіти, кандидатові медичних наук

ВАСИЛЕНКУ Олександру Сергійовичу

-

асистентові кафедри механізації та електрифікації сільськогосподарського виробництва агрономічного (агробіотехнологічного) факультету Білоцерківського національного аграрного університету

ДАНКЕВИЧУ Віталію Євгеновичу

-

старшому викладачеві кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету, кандидатові економічних наук

ЖБАНКОВУ Ярославу Геннадійовичу

-

доцентові кафедри “Обробка металів тиском” Донбаської державної машинобудівної академії, кандидатові технічних наук

ЗЕЛЕНСЬКОМУ Олегу Івановичу

-

заступникові завідувача коксовим відділом державного підприємства “Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут (УХІН)”, кандидатові технічних наук, Харківська область

ЗУБКУ Владиславу Миколайовичу

-

доцентові кафедри “Трактори та сільськогосподарські машини” інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету, кандидатові технічних наук

КОВАЛЕНКО Вікторії Анатоліївні

-

старшому викладачеві кафедри клінічної лабораторної діагностики державного закладу “Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України”, кандидатові біологічних наук

ЛІХОНОСОВІЙ Ганні Сергіївні

-

доцентові кафедри оподаткування Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, кандидатові економічних наук, Луганська область

ЛЮБИЧУ Віталію Володимировичу

-

старшому викладачеві кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва, кандидатові сільськогосподарських наук

СКВОРЦОВІЙ Наталі Миколаївні

-

студентці історико-теоретичного факультету спеціалізації “музикознавство” Національної музичної академії імені П.І. Чайковського

СОСНІНУ Миколі Дмитровичу

-

асистентові кафедри урології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кандидатові медичних наук

ТРИСТАНУ Андрію Вікторовичу

-

старшому науковому співробітникові науково-дослідного відділу (оперативного мистецтва та бойового застосування Повітряних Сил) наукового центру Повітряних Сил Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, кандидатові технічних наук

ЧЕРЕНКУ Сергію Олексійовичу

-

старшому науковому співробітникові Інституту органічної хімії Національної академії наук, кандидатові хімічних наук, м. Київ

ЯЦИШИН Анні Володимирівні

-

старшому науковому співробітникові, докторантові Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук, кандидатові педагогічних наук

За творчі досягнення

ГРИЩЕНКО Тетяні Рубілівні

-

провідному науковому співробітникові сектору наукознавства Інституту історії аграрної освіти, науки та техніки Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук, кандидатові історичних наук, м. Київ

ДЕЛІКАТНІЙ Олександрі Олександрівні

-

вихованці Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

КУЧЕРУК Ярославі Вікторівні

-

завідуючій відділом, викладачеві відділу декоративно-ужиткового мистецтва Полтавської міської школи мистецтв “Мала академія мистецтв” імені Раїси Кириченко

ПОП Марії Іванівні

-

студентці педагогічного факультету Мукачівського державного університету, Закарпатська область

СТОЯНОВУ Олексію Васильовичу

-

заступникові директора з навчальної роботи Кіровоградського музичного училища

За спортивні досягнення

БАНЬКІНУ Віктору Вікторовичу

-

спортсменові-інструкторові команди майстрів з видів стрільби Центрального спортивного клубу Збройних Сил, молодшому сержантові, м. Київ

БОЛДИРЕВУ Даниїлу Владиславовичу

-

спортсменові-інструкторові штатної команди національної збірної команди України із скелелазіння, чемпіонові світу та чемпіонові Кубка світу із скелелазіння, Одеська область

БОРИСЮКУ Олександру Степановичу

-

старшому тренерові-викладачеві Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи, майстрові спорту міжнародного класу з легкої атлетики, Волинська область

ГОНГАЛЬСЬКОМУ Олександру Миколайовичу

-

спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, чемпіонові Європи із шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату 2013 року

КОБІ Джойс Габріелівні

-

спортсменці Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики

КОМАЩУК Аліні Іванівні

-

переможниці світу 2013 року з фехтування в командних змаганнях, майстрові спорту України міжнародного класу, Хмельницька область

КОРОСТИЛЬОВУ Павлу Сергійовичу

-

спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України із стрільби кульової, заслуженому майстрові спорту України з кульової стрільби, Львівська область

КУРОВУ Роману Володимировичу

-

заслуженому майстрові спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, Рівненська область

МЕРКУШИНІЙ Анастасії Олегівні

-

членові збірної команди України з біатлону, майстрові спорту з біатлону, Тернопільська область

ПАНЧЕНКОВУ Богдану Сергійовичу

-

студентові факультету автоматизованих систем управління виробництвом Запорізької державної інженерної академії, членові чоловічої збірної команди України з шашок, майстрові спорту України

ПРОКОПЧУК Юлії Анатоліївні

-

тренерові команди майстрів з плавання Центрального спортивного клубу Збройних Сил, старшому сержантові, м. Київ

РОМАНЧУКУ Михайлу Михайловичу

-

майстрові спорту України міжнародного класу, спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України з плавання, Рівненська область

САЛАДУСІ Ользі Валеріївні

-

заслуженому майстрові спорту, членові збірної команди України з легкої атлетики, Донецька область

СІЧЕНІКОВІЙ Лідії Юріївні

-

спортсменці-інструкторові Національної академії Служби безпеки, Чернівецька область

СТЕПАНЮК Вікторії Сергіївні

-

триразовій чемпіонці України з армспорту серед інвалідів, переможниці Кубка України з гирьового спорту, Житомирська область

ХОМЯК Катерині Вікторівні

-

вихованці відділення боротьби дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Житомира

За особисту мужність

БОРИСЕНКУ Костянтину Олександровичу

-

випускникові Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступеня № 6

ВЕНГРЕНОВИЧУ Тарасу Петровичу

-

пожежному-рятувальникові державного пожежно-рятувального поста (м. Бурштин) ДПРЧ-3 управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, молодшому сержантові служби цивільного захисту (м. Галич)

ВЛАСЕНКУ Андрію Андрійовичу

-

водолазному фахівцеві - начальникові відділення водолазних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, майорові служби цивільного захисту

ІВЧЕНКУ Вадиму Миколайовичу

-

дільничному інспекторові міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського районного відділу Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області, лейтенантові міліції

КАЧАНУ Роману Любомировичу

-

випускникові Радехівської загальноосвітньої школи I-III ступеня, Львівська область

КИРИЛЮКУ Олександру Олександровичу

-

начальникові відділення групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, старшому лейтенантові служби цивільного захисту

КОСМАЧЕВСЬКОМУ Сергію Владиславовичу

-

водолазові водолазно-рятувального відділення № 2 (с. Рудківці) групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, молодшому сержантові служби цивільного захисту

МАЛЬГІНОВУ Дмитру Юрійовичу

-

старшому дільничному інспекторові міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського районного відділу Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області, старшому лейтенантові міліції

МОГИЛЬНОМУ Сергію Григоровичу

-

командирові відділення 25-ї державної пожежно-рятувальної частини (м. Березань) 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області

МУЛЯРУ Володимиру Вікторовичу

-

старшому спеціалістові служби захисту інформації Київського міського військового комісаріату, сержантові

ОВСІЄНКУ Руслану Олеговичу

-

начальникові водолазної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві, капітанові служби цивільного захисту

РЕДЬЦІ Олексію Володимировичу

-

начальникові караулу 24-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону (м. Маріуполь) Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, лейтенантові служби цивільного захисту

СТЕЦЕНКУ Валентину Володимировичу

-

командирові відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, прапорщикові служби цивільного захисту

За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху

АБРАМ’ЮКУ Святославу Юрійовичу

-

голові молодіжної громадської організації “Молода просвіта”, Тернопільська область

ВЕЛІНЦЮ Петру Васильовичу

-

віце-президентові Міжнародної федерації бойового гопака, заступникові директора Дубровицької дитячо-юнацької спортивної школи, Рівненька область

ВОЛЬЧЕВІЙ Галині Анатоліївні

-

методистові науково-методичного відділу державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія”, Одеська область

ОВЧАРОВІЙ Валерії Сергіївні

-

студентці факультету соціології та управління Запорізького національного університету

РИБАЛКО Андрію Петровичу

-

заступникові голови Всеукраїнської громадської організації “Молодий народний рух”, членові Сумської обласної громадської організації “Бюро аналізу політики”

+-------------------------+----------+
| Прем'єр-міністр України | А.ЯЦЕНЮК |
+-------------------------+----------+
|         Інд. 73         |          |
+-------------------------+----------+