02.10.2015
+-------------------------------+
|                |
+-------------------------------+
| МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ |
+-------------------------------+
|       НАКАЗ       |
+-------------------------------+
|    17.08.2015  № 717    |
+-------------------------------+
+---+------------------------------+
|  | Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 вересня 2015 р.
за № 1066/27511 |
+---+------------------------------+

Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 листопада 2012 року № 1231

Відповідно до частини третьої статті 14 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», пункту 5 Порядку ведення реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2010 року № 230, та підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, НАКАЗУЮ:

1. У заголовку та пункті 1 наказу Міністерства фінансів України від 28 листопада 2012 року № 1231 «Про затвердження Інструкції з ведення та використання даних Реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним і плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2012 року за № 2130/22442, слова «спиртом коньячним і плодовим» замінити словами «спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим».

2. У заголовку, підпункті 1.1 пункту 1 Інструкції з ведення та використання даних Реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним і плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28 листопада 2012 року № 1231, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2012 року за № 2130/22442, та у додатку до неї слова «спиртом коньячним і плодовим» замінити словами «спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим».

3. Державній фіскальній службі України (Насіров Р.М.) забезпечити формування, ведення та розміщення на веб-сайті Державної фіскальної служби України Реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним (включаючи дистиляти у вигляді головної і хвостової фракції) і спиртом плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією, з включенням до цього Реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю дистилятами головної і хвостової фракцій спирту коньячного.

4. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М.О.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Макеєву О.Л. та Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р.М.

+---------+------------+
| Міністр | Н. Яресько |
+---------+------------+