30.10.2015
+-------------------------------+
|                |
+-------------------------------+
|  ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ |
+-------------------------------+
|      ПОСТАНОВА      |
+-------------------------------+
| від 19 жовтня 2015 року № 479 |
+-------------------------------+

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66

Розглянувши подання окремих районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі, а також виконавчих комітетів Краснолиманської міської ради Донецької області, Білоцерківської міської ради Київської області, Кіровоградської міської ради, Борщівської районної державної адміністрації Тернопільської області, Городоцької, Красилівської районних державних адміністрацій Хмельницької області, Заставнівської, Хотинської районних державних адміністрацій Чернівецької області стосовно зміни адрес приміщень для голосування та адрес приміщень дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць, що існують на постійній основі, через виникнення обставин, які унеможливлюють їх використання для розміщення дільничних виборчих комісій та організації голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, відповідно до частин першої - шостої статті 19 Закону України "Про вибори народних депутатів України", Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, керуючись статтями 11 - 13, пунктом 7-1 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66 "Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі" (із змінами), згідно з додатками 1 - 23.

2. Територіальним виборчим комісіям, повноваження яких поширюються на територію виборчих дільниць, щодо яких внесено зміни, привести свої рішення у відповідність із цією постановою.

3. Головам Борщівської районної державної адміністрації Тернопільської області, Городоцької, Красилівської районних державних адміністрацій Хмельницької області, Заставнівської, Хотинської районних державних адміністрацій Чернівецької області, Білоцерківському, Кіровоградському та Краснолиманському міським головам вжити заходів щодо забезпечення невідкладного інформування виборців, включених до списків виборців на відповідних виборчих дільницях, про зміни, внесені цією постановою.

4. Цю постанову разом з додатком, передбаченим пунктом 1 цієї постанови, що стосується відповідного регіону України, надіслати обласним та Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома відповідних місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних виборчих комісій, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

+------------------------------+----------------+
| Голова
Центральної виборчої комісії | М.ОХЕНДОВСЬКИЙ |
+------------------------------+----------------+

{Додатки 1-23 взято з сайту Центральної виборчої комісії}