30.10.2015
+-------------------------------+
|                               |
+-------------------------------+
|   ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ  |
+-------------------------------+
|           ПОСТАНОВА           |
+-------------------------------+
| від 19 жовтня 2015 року № 474 |
+-------------------------------+

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

Розглянувши звернення Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) та додані до них документи для реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, згідно з пунктом 8 частини першої статті 24, статтями 64 і 67 Закону України "Про місцеві вибори", Порядком реєстрації офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2015 року № 198, керуючись статтями 11 - 13, пунктом 10 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року згідно з додатком.

2. Видати відповідним офіційним спостерігачам посвідчення встановленої форми.

3. Цю постанову надіслати Кабінету Міністрів України, Міністерству закордонних справ України, Міністерству внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, обласним, Київській міській радам, а також обласним, Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома територіальних виборчих комісій та оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

+------------------------------+----------------+
| Голова
Центральної виборчої комісії | М.ОХЕНДОВСЬКИЙ |
+------------------------------+----------------+
+---+--------------------------------------------+
|   | Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 19 жовтня 2015 року № 474 |
+---+--------------------------------------------+

СПИСОК офіційних спостерігачів від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

1. Абдираєв Нуртай

2. Абдираімова Міра

3. Абдієв Мірланбек

4. Абрашева Айнур

5. Агаєв Гашгай Ільгар Оглу

6. Адзіночанка Віктар

7. Аділов Азамат

8. Алексов Дарко

9. Алексоска Росана

10. Аліай Лаурета

11. Амброладзе Тінатін

12. Амялковіч Вітал

13. Ангел Вівіана-Деніса

14. Андрєєва Вікторія Валєрьєвна

15. Антль Роберт

16. Апосту Альона

17. Апхадзе Кетіно

18. Арсовска Майа

19. Асанов Саід

20. Атабаєв Таалайбек

21. Атаханов Ольжас

22. Ахмадов Асаф Вахід Оглу

23. Ахмадова Халіда Мірвагіф Гізі

24. Байханашвілі Тінатін

25. Бакілларі Леонард

26. Баланчук Едуард

27. Банчю Чіпріан Васіле

28. Баргерова Зузана

29. Барисава Ксенія

30. Бартайа Тамар

31. Бекбоссинов Айдар

32. Бекжанова Каміла

33. Бельскі Юрий Іосіфавіч

34. Беляєва Індіра

35. Бенідзе Міхеіл

36. Бераснеу Андрей

37. Бераснеу Васілій

38. Берідзе Мадона

39. Берсалімов Асхат

40. Бєлічіч Драган

41. Бєлічіч Ліляна

42. Билику Сільвана

43. Бібілеішвілі Майа

44. Бізьяк Дарко

45. Більярскі Тімко

46. Бірюкова Єкатєріна Олєговна

47. Бодю Соріна

48. Божадзе Владімір

49. Божіч Саша

50. Бойко Марія

51. Бойовіч Неманя

52. Болбат Вячаслау

53. Боня Ергі

54. Боровскі Гоце

55. Бурдіна Свєтлана Вікторовна

56. Вако Деніса

57. Варніков Ілья Вадімовіч

58. Васільєвіч Александар

59. Вейновіч Саша

60. Велан Александар

61. Велковскі Горан

62. Веллікок Анна Павловна

63. Відіч Младен

64. Влачіч Більяна

65. Войводіч Стефан

66. Вуйовіч Віолета

67. Вуйовіч Івана

68. Вуйовіч Снежана

69. Вуйошевіч Ана

70. Вяршкова Тацьяна

71. Гадіров Анар Фаіг Оглу

72. Гарібов Вюсаль Ельмідар Оглу

73. Геамана Драгос

74. Геворгян Гохар

75. Гігаурі Міхеіл

76. Глігорова Саня

77. Гого Премто

78. Голуєнко Владімір Станіславовіч

79. Грбац Мірьяна

80. Грезєв Алєксандр Вікторовіч

81. Грепцка Алькета

82. Гучікова Мірослава

83. Давтян Рафік

84. Дамьяновіч Владан

85. Дацейова Мартіна

86. Дедовіч Владо

87. Дема Раіді

88. Джаманкулова Карлигаш

89. Джахангірлі Ібрагім

90. Джусубалієва Дінара

91. Дівіді Хергис

92. Дівільковскій Іван Міхайловіч

93. Дімітріоскі Златко

94. Дімкоскі Міле

95. Длуянскі Роман

96. Додовскі Деян

97. Домуз Огнєн

98. Доровіч Асім

99. Дрогова Юлія Ігорєвна

100. Дуні Вангельт

101. Едішерашвілі Тамар

102. Єгоров Владімір Владіміровіч

103. Єнокян Агасі

104. Єрмолаєва Анна Львовна

105. Жамакеєв Рахат

106. Жуйовіч Янко

107. Жука Авуше

108. Зенелхоксха Ервіс

109. Злоютро Браніслав

110. Зорніч Мілош

111. Зотеа Юріе

112. Ісак Еуген

113. Ісакова Тотія

114. Іссаєва Ботакоз

115. Йікідзе Майа

116. Йілдиз Дінара

117. Йінхарадзе Фікріа

118. Йовановіч Ана

119. Кадирбекова Маліка

120. Какєєв Нурак

121. Калезіч Мілена

122. Канапьянов Мейрам

123. Канкія Давід Ніколаєвіч

124. Карапетян Карен

125. Каржанова Айгерім

126. Карманов Пьотр

127. Карстеа Елена Міхаела

128. Квелемені Ілір

129. Кебеш Крістіна

130. Кіза Зоран

131. Кім Юрій

132. Кнежевіч Браніслав

133. Кобегенов Куанишбек

134. Колічіч Дамір

135. Колпакова Наталья

136. Коржиков Пьотр

137. Корольов Валерій

138. Корреші Аіда

139. Костава Наталіа

140. Котепано Маік

141. Кочіш Еміль

142. Кошман Таскин

143. Краучанка Уладзімір

144. Крсмановіч Марьяна

145. Ксхафері Фатйона

146. Кувекаловіч Марія

147. Кузіна Єлена

148. Кузнєцов Алєксєй

149. Куме Клоді

150. Кунісбаєва Шолпан

151. Курманбаєв Куат

152. Кусікашвілі Венера

153. Кусікашвілі Тамта

154. Лазар Богдан

155. Лівазов Дамір

156. Лівазов Даніяр

157. Лівазова Маліка

158. Ліпскі Васілі

159. Літвінка Анатолі

160. Ломйаріа Ніно

161. Лупашку Віталіе

162. Луші Ерджон

163. Любоєвіч Пелька

164. Лютіца Санда

165. Майчрак Йозеф

166. Мале Антуела

167. Маліков Анар

168. Маммадбайлі Нікат Багір Оглій Ніят

169. Маммадзада Маммад

170. Маммадов Омар

171. Маммадова Айнур

172. Маноле Іон

173. Маноле Ольга

174. Маріч Рісто

175. Марлюкіч Саня

176. Мартиноуская Ханна

177. Мархотка Леанід

178. Масумян Хакоб

179. Машанло Сулейман

180. Мекші Андуела

181. Месарея Артур

182. Месарея Соніла

183. Мета Герта

184. Мешвеліані Мака

185. Мілікіч Мая

186. Мілісав Марко

187. Мілйановіч Йован

188. Мілосавлєвіч Горан

189. Мілоті Фрескіда

190. Мінасян Вахан

191. Мінасян Самвел

192. Міно Бесміра

193. Мітровіч Добріца

194. Міхайловіч Іван

195. Молоканов Міхаіл Вікторовіч

196. Момунов Нурсултан

197. Мурадлі Вусал

198. Мурадян Артур

199. Мусаєва Жумагуль

200. Наги Андрас

201. Наурзбекова Зульфія

202. Нематлі Рахіль

203. Нігметов Артур

204. Ніжарадзе Елен

205. Ногхашвілі Ліа

206. Норошіан Діана

207. Озубеков Азамат

208. Орел Роза Вітальєвна

209. Орлов Родіца

210. Оруйов Амір

211. Осояну Константін

212. Отеміс Айнур

213. Отеміс Талгат

214. Павлоскі Боріслав

215. Пак Едуард

216. Паламарчук Віталіе

217. Панфіл Ніколае

218. Перейра Дос Реіс Сантуш Жозе Мігель

219. Перо Антонєта

220. Петковіч Драган

221. Петровіч Александар

222. Петровіч Владімір

223. Петровіч Младен

224. Подворец Аніта

225. Поповіч Александар

226. Поповска Теодора

227. Поповскі Венцо

228. Постіца Павел

229. Преложняк Ніно

230. Пріфті Бора

231. Пріфті Едмонд

232. Протасов Павєл Валєнтіновіч

233. Пука Мадліна

234. Радоі Крістіна Елена

235. Радошевіч Тіяна

236. Радуновіч Владан

237. Райчевіч Секуле

238. Рамаджа Єлена

239. Раяковіч Марко

240. Роловіч Вєра

241. Роші Лаурета

242. Ррумбуллаку Йоніда

243. Рудкоуская Святлана

244. Рукавіна Міхаел

245. Рустамлі Сахіб

246. Савіч Драган

247. Савіч Марко

248. Самодуров Кірілл Олєговіч

249. Санковіч Васіль

250. Сапарбаєва Айпері

251. Саргсян Карапет

252. Сардієв Закіржан

253. Сарибаєва Атиркуль

254. Секуліч Цвєта

255. Серджані Блеріна

256. Сехніашвілі Ніно

257. Сидиков Замірбек

258. Сикней Аліса

259. Сілай Ізет

260. Снхчян Сімон

261. Сретеновіч Марія

262. Сретеновіч Міліца

263. Стоїч Драгана

264. Стоїчіч Бенкун Ружіца

265. Стоядіновіч Мілош

266. Стояновскі Йовіца

267. Стрижак Андрей

268. Сукясян Едвард

269. Сулейманов Елшан

270. Султанян Карен

271. Сутай Вісар

272. Тагаєва Маліка

273. Тагієв Аріф

274. Теванян Андранік

275. Теліч Даріо

276. Теліч Деніс

277. Тіхонов Міхаіл Сергеєвіч

278. Тодоровіч Мілан

279. Томічіч Ладіслав

280. Томовіч Нікола

281. Турчан Думітру

282. Успєнскій Міхаіл Вячєславовіч

283. Устінов Сєргєй Вікторовіч

284. Файзулін Равіль

285. Фактуровіч Боріс

286. Фатуллаєва Шафаг Фуад Гізі

287. Фатьянова Ульяна

288. Філіповіч Марко

289. Фіндерле Антон

290. Фоміна Іріна Алєксандровна

291. Фука Івор

292. Хабілай Ендріт

293. Хазаті Оріон

294. Халіловіч Муамер

295. Хамбардзумян Харутюн

296. Харатян Хамазасп

297. Харутюнян Люсіне

298. Хасанлі Аміл Аріф Оглу

299. Хачатрян Каріне

300. Хілай Клодіана

301. Ходжа Меріта

302. Хоксхай Аніла

303. Цака Ералда

304. Цаміч Елмір

305. Цангоньї Онеда

306. Цацо Еріон

307. Ценгель Петер

308. Церетелі Іріне

309. Цібік Браніслав

310. Чапуришкін Яугеній

311. Чепой Маріан

312. Чеховіч Ася

313. Чічаковскі Александар

314. Чота Ермір

315. Чубабрія Маріам

316. Шамсутдінова Мадіна

317. Шамурзаєва Ділфузахан

318. Шахверді Елшад

319. Шахназарян Зоя

320. Шаятовіч Славіца

321. Шила Уладзімір

322. Шішовіч Бояна

323. Шкондріч Деян

324. Шукуров Баттирбек

325. Юнковіч Боріс

326. Юрхел Раман

327. Юсіфов Елвін

328. Юссупов Ділмурат

329. Яковлєва Марія Ніколаєвна

+------------------------------+---------+
| Секретар
Центральної виборчої комісії | Т.ЛУКАШ |
+------------------------------+---------+