05.04.2016
+---------------------+
|                     |
+---------------------+
|         Указ        |
|  Президента України |
+---------------------+

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов'язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:

ВАНТУХ Валентину Володимирівну

-

директора дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені П. Вірського, м. Київ

КРАВЕЦЬ Інесу Миколаївну

-

чемпіонку та призерку Олімпійських ігор, багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики, рекордсменку світу у потрійному стрибку, м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

БІЛИК Валентину Дмитрівну

-

голову сільськогосподарського фермерського господарства "Світоч", Полтавська область

ГОРДЄЄВУ Наталію Іванівну

-

голову Луганської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"

ПАВЛЮК Світлану Валеріївну

-

завідувача відділення Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

ТКАЧ Юлію Анатоліївну

-

чемпіонку світу та призерку чемпіонату Європи з вільної боротьби серед жінок, м. Львів

ШУЛЕЖКО Марію Яківну

-

головного контролера - директора департаменту Рахункової палати

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ГАМАН Мар'яну Володимирівну

-

старшого лейтенанта медичної служби

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

ДОНЦОВУ Яну Геннадіївну

-

старшого солдата

ДОРОФЄЄВУ Анну Володимирівну

-

солдата

ДУНДАНОВУ Юлію Леонідівну

-

старшого солдата

КОМІСАР-ЦАР Христину Юріївну

-

капітана медичної служби

ОМЕЛЬЧУК Ольгу Іванівну

-

старшого солдата

ПОТУПАЛОВУ Тетяну Олександрівну

-

лейтенанта медичної служби

СЕМІГАЙЛОВУ Юлію Олександрівну

-

старшого солдата

Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня

ВОРОБЙОВУ Ганну Захарівну

-

голову Запорізького міського фонду правового та соціального захисту сімей військовозобов'язаних, загиблих у мирний час

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

НОВИЦЬКУ Людмилу Олексіївну

-

голову Товариства політв'язнів та жертв репресій у Голосіївському районі м. Києва

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БАБЕНКО Любов Вікторівну

-

учительку Бубнівсько-Слобідського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради, Черкаська область

БАБІЙЧУК Тетяну Володимирівну

-

завідувача відділення Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

БЕРЕЗИНЕЦЬ Ірину Геннадіївну

-

волонтера Єдиного волонтерського центру, м. Чернігів

БОНДАРОВСЬКУ Валентину Матвіївну

-

президента Всеукраїнської громадської організації "РОЗРАДА", члена правління Національної ради жінок України, м. Київ

БОНЬ Віру Лук'янівну

-

старшого наукового співробітника Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка

БУЛЕЦУ Наталію Сергіївну

-

голову Закарпатської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Українське товариство глухих"

ВОРОВСЬКУ Людмилу Олександрівну

-

директора Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Київська область

ГЕРАСИМЕНКО Леокадію Володимирівну

-

члена президії Спілки жінок України, м. Київ

ГОРБ Ольгу Валеріївну

-

координатора Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, м. Дніпропетровськ

ЄСІПОВУ Валентину Геннадіївну

-

заступника начальника Управління - начальника відділу МВС України

ЖАЙВОРОНОК Ганну Вікторівну

-

фахівця відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області

ЗАКІРОВУ Ларису Георгіївну

-

багатодітну матір, заступника голови Ради багатодітних сімей Київського району міста Одеси

КАЛЬЧЕНКО Оксану Миколаївну

-

майора медичної служби

ОСАДЧУК Тетяну Олександрівну

-

прапорщика

ПОКАНЕВИЧ Олену Анатоліївну

-

головного фахівця відділу Головного управління ДСНС України у м. Києві, підполковника служби цивільного захисту

СТЕЦЕНКО Олену Леонідівну

-

керівника відокремленого підрозділу громадської організації "Громадянський корпус" у Луганській області

ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну

-

чемпіонку Олімпійських ігор, багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонатів світу та Європи з фехтування, м. Миколаїв

ХМЕЛІВСЬКУ Галину Іванівну

-

старшого сержанта

ХОЛОДЕНКО Любов Пилипівну

-

Вербківського сільського голову, Дніпропетровська область

ХОМУ Людмилу Григорівну

-

Великожитинського сільського голову, Рівненська область

ЧЕРЕПАН Мирославу Михайлівну

-

прапорщика

ШЕВКУН Ольгу Володимирівну

-

доярку сільськогосподарського товариства "Агросвіт", Харківська область

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

АНДРУХ Ірину Володимирівну

-

капітана

БОЙКО Таїсію Романівну

-

старшину

ГОРДІЄВИЧ Ірину Василівну

-

капрала поліції

ДРАЧ Наталію Олексіївну

-

молодшого лейтенанта

ЖДАНКО Світлану Олександрівну

-

підполковника

КИТАЙГОРОДСЬКУ Асю Анатоліївну

-

капітана медичної служби

ТОМЧИШЕНУ Світлану Вікторівну

-

прапорщика

ШАЛЯПІНУ Віту Вікторівну

-

капрала поліції

ЯНІШИНУ Оксану Василівну

-

сержанта

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня

АЗАРОВУ Вікторію Анатоліївну

-

полковника поліції

АЛІЄВУ Валентину Федорівну

-

молодшого сержанта

ЄВДОКИМОВУ Ларису Григорівну

-

старшого прапорщика

ПЛАХОТНИК Наталю Миколаївну

-

молодшого лейтенанта

ТРАВІНСЬКУ Вікторію Василівну

-

сержанта

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

СУДІНУ Лідію Євгеніївну

-

старшого лейтенанта

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БОНДАРЕНКО Ганну Дмитрівну

-

начальника відділу державного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м. Миколаїв

ПОГРЕБНЯК Ірину Григорівну

-

начальника відділу Департаменту МВС України

Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи

БОЛБАТ Лілію Олександрівну

-

волонтера, Донецька область

КРАВЧЕНКО Лілію Григорівну

-

волонтера, м. Донецьк

ЛЕБЕДЄВУ Ольгу Миколаївну

-

волонтера, м. Київ

МОСКАЛЕНКО Лідію Василівну

-

волонтера, Донецька область

ХОЛОДКОВУ Інну Валеріївну

-

волонтера громадської організації "Народний тил", м. Київ

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

МОСІЙЧУК Ярославі Володимирівні

-

актрисі, провідному майстру сцени Тернопільського академічного обласного драматичного театру імені Т.Г. Шевченка

ЧУПРИК-КОТЮК Етеллі Олександрівні

-

піаністці, доценту кафедри Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

АНДРОЩУК Марині Василівні

-

артистці театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"

БАЛЕНКО Інессі Ассії Юріївні

-

артистці товариства "МАМА МЬЮЗІК", м. Київ

ГАЛУЗІНСЬКІЙ Ганні Олегівні

-

артистці військового оркестру Військової академії (м. Одеса) Міністерства оборони України

ГРЕБЕНЮК Оксані Степанівні

-

артистці драми Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка

КАПЛУН Тетяні Володимирівні

-

артистці Академічного міського камерного хору "Вінниця"

КУЛІКОВСЬКІЙ Ірині Степанівні

-

співачці, солістці-вокалістці Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О. Кобилянської

КУШНІРЕНКО Мирославі Миколаївні

-

солістці хору заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка Чернівецької обласної філармонії

ЛЕОНОВІЙ Олені Володимирівні

-

солістці, викладачу Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби

МАЦЯЛКО Валентині Сергіївні

-

артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів

ПЛІШ Іванні Віталіївні

-

артистці Національної заслуженої академічної капели України "Думка", м. Київ

ПШЕНИЧНІЙ Людмилі Юхимівні

-

артистці оркестру Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ

ПОДОРЛОВІЙ Валентині Федорівні

-

артистці-вокалістці, провідному майстру сцени комунального закладу "Харківський академічний театр музичної комедії"

ЧАЙКІНІЙ Олександрі Олегівні

-

артистці Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

БІДІ Софії Дмитрівні

-

учительці Воскресенської загальноосвітньої школи I-III ступенів Приазовської районної ради, Запорізька область

КІВЕЖДІЙ Олесі Василівні

-

учительці Хустської гімназії-інтернату Закарпатської області

КІЗІЛОВІЙ Галині Олександрівні

-

учительці Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4

КОВАЛЬ Яні Юріївні

-

учительці спеціалізованої школи I-III ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району м. Києва

КОЧЕРГІНІЙ Світлані Олександрівні

-

учительці, директорові Лубенської спеціалізованої школи I-III ступенів № 6 Лубенської міської ради, Полтавська область

КУЛЬЧИЦЬКІЙ Тетяні Володимирівні

-

учительці Тернопільської спеціалізованої ніколи I-III ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

ТАТАРИН Галині Богданівні

-

учительці Вільшаницької загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради, Івано-Франківська область

ШЕВЧЕНКО Аллі Миколаївні

-

учительці середнього навчально-виховного закладу методичної комісії Київського військового ліцею імені Івана Богуна Міністерства оборони України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ВЕЛИЧКО Людмилі Петрівні

-

завідувачеві відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м. Київ

ГЕОРГІЯНЦ Вікторії Акопівні

-

завідувачеві кафедри Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров'я України, доктору фармацевтичних наук, професорові, м. Харків

НІЖЕНКОВСЬКІЙ Ірині Володимирівні

-

завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктору медичних наук, професорові, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

КУДІНІЙ Маргариті Андріївні

-

директорові Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

КОСТІНІЙ Любові Степанівні

-

донорові, м. Запоріжжя

НЕСТЕРЕНКО Ірині Миколаївні

-

донорові, м. Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

СЛЕПЯН Еллі Валеріївні

-

директорові департаменту Запорізької обласної державної адміністрації

ТАРАСОВІЙ Валентині Петрівні

-

начальникові фінансового управління Іллінецької районної державної адміністрації, Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

ПАНЧЕНКО Надії Всеволодівні

-

начальникові лабораторії цеху відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Миколаївська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

КУЗЬМЕНКО Наталії Ігорівні

-

голові Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

КУБАЛІ Наталії Олександрівні

-

завідувачеві відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ", м. Київ

МАРЕНИЧ Людмилі Антонівні

-

лікареві відділення комунального закладу "Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги" Черкаської міської ради

МЕЛЬНИК Ніні Іванівні

-

головному лікареві відділення філії акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт" "Санаторій "Полтава", Полтавська область

МЕЛЬНИЧУК Галині Михайлівні

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський національний медичний університет"

ОРИШИЧ Наталії Василівні

-

лікареві комунального закладу "Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини" Рівненської обласної ради

ПЕТРИЧЕНКО Світлані Романівні

-

заступникові головного лікаря міської лікарні № 4 м. Миколаєва

ОСАДЧІЙ Олені Петрівні

-

завідувачеві відділення поліклініки № 1 комунального закладу "Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С. Лучанського"

ПОРЕЧНІЙ Ніні Василівні

-

головному лікареві комунальної лікувально-профілактичної установи "Селидівська центральна міська лікарня", Донецька область

ШУЛІКІНІЙ Людмилі Сергіївні

-

завідувачеві відділення Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

БЕБЕШКО Лідії Миколаївні

-

майстрові художньої вишивки, Черкаська область

БЄЛЯЄВІЙ Мирославі Вячеславівні

-

майстрові художнього ткацтва, м. Суми

БЛАЩУК Людмилі Сергіївні

-

майстрині художньої вишивки, Хмельницька область

ГУСАК Марії Михайлівні

-

керівникові народного самодіяльного дитячого колективу-студії образотворчого мистецтва "Сиваський віночок" районного центру культури та дозвілля Новотроїцького району, Херсонська область

ПАВЛОВІЙ Людмилі Іванівні

-

майстрові народних художніх промислів, м. Тернопіль

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

АНДРОНОВІЙ Валентині Дмитрівні

-

директорові Маріупольського музичного училища, Донецька область

ВАКУЛЕНКО Вікторії Вікторівні

-

керівникові народного аматорського вокального ансамблю "Візерунки" Будинку культури в Гайворонському районі, Кіровоградська область

ВАРЧЕНКО Ніні Григорівні

-

художньому керівникові Будинку культури селища Борова Фастівського району, Київська область

ДЕРЕВЯНКО Ользі Юхимівні

-

директорові Новочервоненського сільського будинку культури відділу Троїцької районної державної адміністрації, Луганська область

ДОВГУН Людмилі Василівні

-

керівникові народного аматорського ансамблю народної пісні "Родовід" Камінь-Каширського районного будинку культури, Волинська область

МЕЛЬНИК Ользі Миколаївні

-

начальникові відділу державного підприємства "Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал" Державного управління справами

МИХНОВИЧ Марії Данилівні

-

начальникові дільниці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів

ПАТЕР Тетяні Миколаївні

-

викладачеві Львівської державної школи мистецтв № 9

ТЕЛИЧКО Тетяні Юріївні

-

викладачеві Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора, Закарпатська область

ТУРКОТ Галині Олександрівні

-

завідувачеві відділу Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка

ЧУДОВСЬКІЙ Валентині Дмитрівні

-

директорові Житомирської музичної школи № 1 імені Б.М. Лятошинського

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

ВІЛЬЧИНСЬКІЙ Зої Володимирівні

-

викладачеві державного професійно-технічного навчального закладу "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту", Вінницька область

ГІЛЬБЕРГ Тетяні Георгіївні

-

завідувачеві кафедри Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

ЛИТОВЧЕНКО Тетяні Петрівні

-

керівникові хореографічного гуртка Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради, Сумська область

МАЙОВЕЦЬ Любові Василівні

-

директорові Старосільської загальноосвітньої школи I-III ступенів Пустомитівського району, Львівська область

ОГОРОДНИК Ользі Петрівні

-

головному спеціалістові відділу управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

ОСТАПЧУК Валентині Адамівні

-

директорові Волинського обласного еколого-натуралістичного центру

САВОЧКІНІЙ Раїсі Василівні

-

завідувачеві дошкільного навчального закладу № 8 м. Коростеня, Житомирська область

ЩЕРБАК Вікторії Юріївні

-

директорові Краматорської української гімназії Краматорської міської ради, Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

КИРИЧЕНКО Валентині Матвіївні

-

фельдшерові-диспетчеру Межівської підстанції комунального закладу "Павлоградська міська станція швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради

КУЗЬМІНСЬКІЙ Галині Андріївні

-

заступникові головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні

НЕГРАШ-ГОРЕЙКО Прасковії Степанівні

-

лаборантові лабораторії державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ

СЕРЕДІ Тетяні Іванівні

-

старшій сестрі медичній відділення обласної клінічної лікарні імені О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради

СИВАК Галині Степанівні

-

заступникові начальника Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

ЖИЖКУН Валентині Іванівні

-

доярці племзаводу товариства "Агрофірма "Обрій", Дніпропетровська область

КОРНАС Марії Михайлівні

-

головному агрономові товариства "Агропромислове підприємство "Львівське", Львівська область

СТЕПАНОВІЙ Маргариті Михайлівні

-

заступникові директора департаменту агропромислового розвитку -  начальнику управління Херсонської обласної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ПАЛАГІЦЬКІЙ Ганні Миколаївні

-

голові правління Тисменицького районного споживчого товариства, Івано-Франківська область

ПОКУТНІЙ Надії Григорівні

-

заступникові директора - начальнику цеху товариства "Сумитеплоенерго"

СИЧЕНКО Ірині Анатоліївні

-

директорові гуртожитку-готелю аспірантів Національної академії аграрних наук України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

БУТРИН Лілії Василівні

-

генеральному директорові товариства "Тернопільавтотранс 16100"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ВИСОВЕНЬ Олені Володимирівні

-

начальникові управління Судової палати у господарських справах Верховного Суду України

ЗІЛКОВСЬКІЙ Людмилі Михайлівні

-

доцентові кафедри Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

РАЙКЕВИЧ Драгомірі Вікентіївні

-

судді апеляційного суду Запорізької області у відставці

РОМАНЕНКО Тетяні Андріївні

-

помічникові секретаря Судової палати управління забезпечення діяльності Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

АРТЮХ Надії Іванівні

-

тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з плавання "Спартак", м. Запоріжжя

ШЕВЧЕНКО Ользі Володимирівні

-

тренерові-викладачу комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Кіровоградської міської ради"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ГОДУНОВІЙ Ларисі Олександрівні

-

художникові-живописцю, м. Київ

КУПЦОВІЙ Тетяні Михайлівні

-

художникові, м. Миколаїв.

+---------------------+-------------+
|  Президент України  | П.ПОРОШЕНКО |
+---------------------+-------------+
|       м. Київ       |             |
| 4 березня 2016 року |             |
|      № 80/2016      |             |
+---------------------+-------------+