01.01.2015

Установчі збори із формування нового складу громадської ради при Держкомтелерадіо відбудуться 29 січня 2015 року о 10:00 в Національному прес-центрі телебачення і радіомовлення України (вул. Хрещатик, 26).

Відповідне рішення було ухвалено на першому засіданні ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування громадської ради при Держкомтелерадіо. Склад ініціативної групи був затверджений наказом Держкомтелерадіо 24 грудня.

Голова ініціативної групи Олександр Човган повідомив, що прийом документів від інститутів громадянського суспільства, які мають намір увійти до складу громадської ради при Держкомтелерадіо та взяти участь в установчих зборах, триватиме до 19 січня 2015 року.

Для участі в установчих зборах представники інститутів громадянського суспільства подають письмову заяву в довільній формі, підписану керівником інституту громадянського суспільства. До заяви додаються: рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах; біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; згода від делегованого представника; копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Вказані документи надсилаються рекомендованим листом за адресою: вул.  Прорізна, 2, м. Київ, 01001, Держкомтелерадіо.

Контактний телефон – (044)278-83-52.