04.01.2015

Підрозділи ДСНС України продовжують надавати допомогу людям, які через різке погіршення погодних умов (ожеледиця, сильний снігопад, хуртовини з поривами вітру), опинилися у снігових заметах на автомобільних дорогах. Тільки за минулу добу рятувальники вивільнили зі снігового полону майже 3500 транспортних засобів, евакуювали та надали допомогу у пунктах обігріву майже 6800 особам. Від початку негоди, зі снігових заметів рятувальники вже вивільнили близько 6 тис. 313 транспортних засобів, евакуювали та надали допомогу у пунктах обігріву близько 13 тис. 743 особам. Про це повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Він зазначив, що враховуючи складність обстановки, підрозділами ДСНС України на автошляхах, де ускладнено дорожній рух, розгорнуто 57 пересувних і стаціонарних пунктів обігріву, які були забезпечені гарячим харчуванням. 97 автомобілів ДСНС України використовувались як тягачі для евакуації транспортних засобів із снігових заметів.

«До розчистки доріг, вивільнення транспортних засобів зі снігових переметів і надання допомоги водіям і пасажирам залучено підрозділи ДСНС, Укравтодору, Міноборони, ДАІ МВС, техніку та працівників комунальних служб. Усього близько 2 тис. 900 осіб та 1 тис.650 од. техніки. Наразі в сніговому полоні перебуває ще 188 осіб та 139 одиниць техніки. Тож ми робимо все можливе, аби якнайшвидше допомогти людям вибратися із заметів», - зазначив Сергій Бочковський.

За словами Голови Служби, на окремих ділянках Миколаївської області вже здійснюється повільний рух транспорту у реверсному режимі. На окремих ділянках ще залишаються окремо розташовані великогабаритні автомобілі. Із 3:40 на автодорозі М-14 між населеними пунктами Шевченкове та Миколаїв почав роботу БАТ від ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Особовий склад та техніка ДСНС разом з Укравтодором продовжують роботи для забезпечення проїзду по автошляхам. Співробітники ДАІ МВС України здійснюють регулювання руху для забезпечення роботи дорожньої техніки.

Довідково

Станом на ранок 31 грудня рятувальники надали допомогу людям у наступних областях: Дніпропетровська (вивільнено 632 од. транспортних засобів та надано допомогу 811 особам); Запорізька (вивільнено 465 од. транспортних засобів та надано допомогу 1 тис. 37 особам); Миколаївська (вивільнено 3142 од. транспортних засобів та надано допомогу 5169 особам); Одеська (вивільнено 1291 од. транспортних засобів та надано допомогу 4351 особам); Херсонська (вивільнено 678 од. транспортних засобів та надано допомогу 2109 особам); Полтавська (вивільнено 38 од. транспортних засобів та надано допомогу 61 особі); Харківська (вивільнено 67 од. транспортних засобів та надано допомогу 205 особам).