05.01.2015

30 грудня 2014 року відбулася зустріч першого заступника Міністра соціальної політики Василя Шевченка з координаторами Центру підтримки реформ.

Передноворічна зустріч поклала початок співпраці Міністерства та Центру, який виступає комунікатором і координатором між Урядом та громадськими активістами.

Під час зустрічі обговорювалося питання протезування учасників АТО, статусу ветеранів війни, взаємодопомоги у процесі впровадження реформ та багато іншого.

Василь Шевченко висловив надію на плідну співпрацю, у якій Міністерство зацікавлене як ніхто інший. Першому заступнику Міністра практика досягнення чітких результатів силами громадських експертів знайома. Більше того, вона видається ефективною.

Перший заступник Міністра соціальної політики висловив сподівання, що співпраця з Центром підтримки реформ допоможе втілити напрацювання рішень з так званих «кризових питань», що потребують оперативного реагування, залучити та консолідувати кращий український та міжнародний досвід у процесі імплементації ключових реформ тощо.

Нагадаємо, що Центр підтримки реформ було створено з ініціативи громадських експертів, міжнародних організацій та Секретаріату Кабінету Міністрів України 1 квітня 2014 року.

На сьогодні Центр співпрацює з національними та міжнародними експертами, серед яких експерти Реанімаційного пакету реформ, візійного проекту «Нова країна», громадянської ініціативи «Автомайдан», Об’єднання сотників Майдану, Українського незалежного центру політичних досліджень, Центру політико-правових реформ, експерти Transparency International Україна.