06.01.2015

За дорученням Міністра соціальної політики Павла Розенка Пенсійний фонд України перевірив інформацію голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля щодо виплати пенсій деяким особам, які працюють на окупованій бойовиками частині Луганщини.

Зокрема, з 14 осіб, зазначених у списку, дві особи на обліку в органах Пенсійного фонду України як одержувачі пенсій не перебувають.

Одинадцять осіб перебувають на обліку як одержувачі пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Виплата пенсій зазначеним особам припинена з листопада 2014 року у зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 07.11.2014 № 595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим  підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей».

Стосовно однієї особи триває перевірка щодо правомірності видачі довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи. За результатами перевірки буде вирішено питання подальшої виплати пенсії цій особі.