10.01.2015

До Міністерства інфраструктури України надійшло багато прохань щодо продовження терміну прийому резюме та пакету документів для формування «кандидатського пулу» на посади Генерального директора Укрзалізниці, аеропортів «Бориспіль» та «Львів». Такі пропозиції надходили як від громадських організацій, так й від потенційних кандидатів на ці посади.

Отже Міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським прийнято рішення продовжити термін прийому даних від кандидатів до 19 січня 2015 року. Таким чином,  за словами Міністра, можливість взяти участь у конкурсі матимуть всі бажаючи. Навіть ті, хто через відпустки або просто через тривалі свята, міг не встигнути до попередньо встановленої дати (12 січня).

Таким чином прийом даних від кандидатів (резюме) триватиме до 19 січня 2015 року включно.

Нагадаймо, для участі у відборі всі охочі можуть надсилати визначений пакет документів на електронну адресу: min_infr@talent-advisors.com

Опис позицій, кваліфікаційні вимоги та іншу інформацію щодо конкурсу можна знайти на сайті Міністерства інфраструктури України за посиланням: http://mtu.gov.ua/uk/news/47243.html.