17.01.2015

Відтепер призначення керівників державних суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Мінагрополітики України буде відбуватися тільки через проведення відкритого конкурсного відбору. Відповідний наказ підписав Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

«Відтепер всі призначення керівників наших державних підприємств відбуватимуться на конкурсній основі. Ця процедура абсолютно прозора і відкрита для суспільства. Не буде кулуарних, корумпованих призначень. Таким чином, відповідальні посади будуть займати найбільш фахові люди, які здатні провести відповідні реформи. Вони забезпечать оформлення майнових прав підприємств та сталий розвиток підприємства за всіма напрямками діяльності.У свою чергу, це підвищить вартість підприємств, їх привабливість у разі подальшої приватизації», - зазначив Олексій Павленко.

Міністр наголосив, що кожен може подати свою заяву з відповідними документами в установленому порядку.

Відтак, якщо у будь-якого очільника відомства виникне бажання вплинути на те чи інше призначення, таких важелів не буде. Посади здобуватимуться виключно через конкурс.