17.01.2015

У Міністерстві інфраструктури України змінено структуру управління персоналом. Її вже затверджено Міністерством фінансів України. Відповідно до реструктуризації загальна чисельність персоналу зміниться з 262 до 210 осіб.

Утім заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Омелян повідомив, що звільнення будуть мінімальними. Фахівців, які висловлять бажання надалі працювати в галузі, Мінінфраструктури рекомендуватиме на вакантні посади в інші центральні органи виконавчої влади, адміністрації та державні підприємства.

«Нікого в Міністерство не буде призначено з особистих друзів, кумів, чи за якимись квотами. Усі, хто працюватиме професійно на Україну, залишаться на своїй роботі. Кожен заступник Міністра зустрінеться з кожним співробітником профільного напрямку. Рішення про подальше працевлаштування прийматиметься спільно. Критерії – порядність і професіоналізм», - пояснив Володимир Омелян.

До розробки нової структури залучалися фахівці галузі, колишні Міністри, а також міжнародні експерти. Новації дозволять усунути дублюючі функції та максимально оптимізувати роботу персоналу.

Структура Міністерства тепер побудована таким чином: Патронатна служба Міністра – 10 осіб, Юридичний департамент,Департамент стратегічного розвитку інфраструктури, Департамент управління об’єктами державної власності, Департамент міжнародного співробітництва – по 21 особі, Управління аудиту та контролю, Управління безпеки на транспорті та дозвільних документів, Управління економічного розвитку та фінансів – по 16 осіб, Управління кадрової служби, Управління взаємодії з Верховною Радою України, органами державної влади та науки, Управління документообігу та IТ-забезпечення – по 11 осіб,Відділи залізничного і автомобільного та водного транспорту – по 8 осіб, Сектор бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування – 5 осіб,Сектор з питань запобігання та виявлення корупції – 3 особи, Режимно-секретний сектор – 3 особи, Сектор мобілізаційної роботи – 2 особи.