18.01.2015

Міністерство аграрної політики та продовольства України запроваджує конкурсний принцип відбору на керівні посади у державних підприємствах агросектору. 20 січня буде оголошено про відкритий конкурс на посади керівників перших 10 підприємств.

Відповідний наказ підписав Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

Створюється кадрова комісія, куди запрошені експерти відомих рекрутингових агенцій та консалтингових компаній – «Jansen Capital Managment», «Deloitte & Touche Ltd», «Partner at Talent Advisors», «HRM».

Міністерство публікуватиме у відкритому доступі на офіційному сайті вимоги до кандидатів та критерії їх експертного оцінювання. Критерії та вимоги до кандидатів публікуватимуться за 30 днів до проведення конкурсного відбору.

Слід відзначити, що у Мінагрополітики вперше запроваджено конкурсний кадровий відбір. «Відтепер всі керівні призначення у державних підприємствах відомства відбуватимуться на конкурсній основі. Ця процедура прозора і відкрита для суспільства. Не буде кулуарних, корумпованих призначень. Таким чином, відповідальні посади будуть займати найбільш фахові люди, які здатні провести відповідні реформи», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

Довідково

До сфери управління Міністерства належать 560 державних підприємств.