18.01.2015

Український бізнес сьогодні потребує можливостей представити свою продукцію якомога ширшому колу споживачів в Україні та поза її межами, тому Мінекономрозвитку розробило концепцію законопроекту про виставково-ярмаркову діяльність, що гармонізує наші підходи з європейськими і спростить процес участі компаній у виставках за кордоном.

Через низку невирішених питань наразі немає змоги в повному обсязі реалізовувати одну з функцій розвитку економіки, а саме виставково-ярмаркову діяльність, тому виникла загальна необхідність розробки відповідного законодавчого акту за міжнародними стандартами. Пропонована концепція допоможе підвищенню ефективності виставково-ярмаркової діяльності, розвитку зовнішньоекономічних зв’язків вітчизняних підприємств і сприятиме експорту української продукції.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до обговорення проекту розпорядження про схвалення концепції проекту Закону України «Про виставково-ярмаркову діяльність в Україні» на нашому сайті. У розділі «Обговорення проектів документів» зможете ознайомитися з документами й залишити свої коментарі.