18.01.2015

3 лютого цього року в Хмельницькій області відбудеться відкритий земельний аукціон. На продаж буде виставлено права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності площею 68,93 гектара.

За інформацією Головного управління Держземагентства у області, ділянка знаходиться за межами населених пунктів Ходоровецької сільської ради. Стартова ціна орендної плати за наділ – 44 тис. гривень.

Організатором проведення даних торгів виступає Головне управління Держземагентства у Хмельницькій області, виконавцем торгів – ЗАЦ «Карат».

Загалом Головне управління Держземагентства в області вже уклало договори на підготовку 78 лотів орієнтовною площею 2027 га, право оренди яких буде також реалізовано на земельних торгах у формі аукціону.

Земельні торги у формі аукціону проводяться у відповідності до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Згідно зі статтею 135 цієї глави за результатами земельного аукціону укладається договір купівлі-продажу, оренди, суперфіцію, емфітевзису земельної ділянки з учасником (переможцем) земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, що продається, або найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.