19.01.2015

Обстановка на Сході України залишається складною. Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО і бойовиками.

Протягом доби продовжувалися обстріли позицій українських військових, в тому числі й місць дислокації прикордонних підрозділів.

Терористи застосовуючи міномети обстріляли н.п. Трьохізбенка. Міни також розірвалися поблизу контрольного поста, на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Постраждалих немає.

Співробітники Держприкордонслужби продовжують заходи з посилення контролю за переміщенням товарів і вантажів, в тому числі і за тими, які прямують через контрольні пункти в’їзду-виїзду у зоні АТО.

В районі н.п. Луганське прикордонники затримали 2 автомобілі «МАН», за кермом яких були громадяни України. Водії намагалися оминути контрольний пункт, що був на їхньому шляху. З’ясувалося, що вони перевозили 1,1 тисячі ящиків з фруктами та овочами, а також молочну продукцію. В даний час проводиться перевірка.

На контрольному пункті в районі н.п. Курахове затримано 3 вантажні автомобілі з більш ніж 20 тис. літрів горілчаних виробів із недійсними акцизними марками та без акцизів. Попередня вартість вантажу майже 600 тисяч гривень. Затриманий товар передано представникам фіскальної служби.

Через обстріли позицій підрозділів ЗСУ та населених пунктів тимчасово припинявся пропуск транспортних засобів та осіб в контрольних пунктах «Георгіївка» та «Курахове» на дорожньому напрямку «Донецьк – Курахове».