19.01.2015

Україна зацікавлена в розвитку плідного співробітництва у сільськогосподарській сфері з Республікою Молдова. Зокрема, у збільшенні обсягів існуючої двосторонньої торгівлі. Про це Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко заявив під час зустрічі з Міністром сільського господарства Республіки Молдова Василем Бумаковим у Берліні.

«Зважаючи на те, що між Україною і Молдовою діє Угода про вільну торгівлю, український ринок є привабливим для молдавського вина. Протягом останніх років збільшувалися поставки вина й винопродуктів в Україну. Сьогодні український ринок України є збалансованим як для вітчизняного, так і для іноземного виробника», - наголосив Олексій Павленко.

Під час зустрічі Міністр звернув увагу свого молдавського колеги на необхідність узгодження сторонами оновленого проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин.

Зі свого боку Міністр сільського господарства Республіки Молдова Василь Бумаков високо оцінив рівень співпраці з Україною.

16-18 січня 2015 року Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко бере участь у виставці «Міжнародний зелений тиждень» у Берліні.