20.01.2015

19 січня 2015 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського із директором благодійного фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом (Королівство Данія).

Під час зустрічі підбито підсумки співробітництва сторін протягом п’яти років.

Заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський наголосив на позитивному досвіді впровадження програми «Сприяння освіті» LEGO в Україні та висловив сподівання, що перелік дошкільних навчальних закладів та шкіл, залучених до Програми, з кожним роком буде розширюватися.

Павло Полянський також зазначив, що співпраця з подібними не урядовими організаціями є гарним прикладом реалізації нових підходів до навчання дітей.

У свою чергу директор благодійного фонду LEGO Foundation Майкл Ренвілард подякував Міністерству за плідну співпрацю й зазначив, що наша країна є для нього особливою, адже Україна була однією з перших, з ким розпочалося співробітництво LEGO Foundation. Майкл Ренвілард повідомив, що спочатку до проекту було залучено п’ять садочків, а сьогодні вже понад 20 тисяч дітей мають нагоду навчатись разом з LEGO.

Моніторингове дослідження ефективності впровадження програми LEGO – конструювання вказало на позитивний результат інтегрованості програми у навчальний процес: LEGO використовується в індивідуальній роботі, під час занять та в різних видах діяльності. Було відзначено, що завдяки проекту зростає творчий потенціал колективу, з’являється тісна співпраця між дітьми, батьками та педагогами, підвищується якість та результативність дошкільної освіти.

У рамках зустрічі сторони підписали додаток до Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та LEGO Foundation щодо продовження  його дії  до 2017 року.