20.01.2015

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе розповіла під час брифінгу, що у Києві стартувала реєстрація кандидатів на посади у нову патрульну службу.

Ека Згуладзе висловила свої співчуття у зв’язку із загибеллю дітей у Донецькій області в результаті обстрілу терористами.

«Реформування МВС України розпочнеться зі столиці. Ми пропонуємо роботу. Реєстрація кандидатів вже почалася. Ми закликаємо всіх йти у відкриту, нову поліцію», сказала Ека Згуладзе.

За словами Першого заступника Міністра перше, що потрібно зробити бажаючим – заповнити анкету та подати її до центру прийому об’яв у Києві за адресою: вул. Володимирська 57, або заповнити та відправити анкету он-лайн на офіційному сайті МВС України.

«Якщо Ваша анкета пройшла перевірку комісії, Ви отримаєте запрошення на тестування, перевірку фізичного стану, та проходження співбесіди, - зазначила Ека Згуладзе. – Після проходження усіх етапів конкурсного відбору - Вас чекає навчання на посаду працівника патрульної служби. Це буде принципово новий підхід за європейською програмою підготовки».

Ека Згуладзе зазначила, що усі чоловіки та жінки від 21 до 35 років можуть бути прийнятими на службу. Зарплатня працівників патрульної служби буде від 6 до 8 тисяч гривень та буде перспектива росту.

За словами Першого заступника Міністра, у МВС наразі є два пілотних проекти у Львівській та Хмельницькій областях. Пілотні проекти проводяться для того, аби уникнути помилок. ДАІ повність реформують. Нова служба буде працювати по новому. Діючі працівники МВС також будуть проходити конкурсний відбір.