21.01.2015

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський планує сформувати так званий «резерв лідерів» - кадровий резерв для заміщення ключових посад у галузевих центральних органах виконавчої влади. До нього увійдуть ті кандидати, які взяли участь у відборі на керівні позиції у державних підприємствах сфери транспорту та поштового зв’язку, проте не стали фіналістами.

«Ми створимо «резерв лідерів». Запросимо до нього кандидатів, які пройшли кваліфікаційний фільтр, не стали фіналістами відбору, проте мають величезне бажання працювати на державу, на підтримку національних інтересів», - повідомив Андрій Пивоварський.

Нагадаємо, 19 січня завершився етап прийому заявок на участь у відборі кандидатів на посади генеральних директорів аеропортів «Бориспіль», «Львів» та Укрзалізниця. До 30 січня приймаються резюме претендентів на посаду генерального директора Укрпошти.

Із принципами пошуку кандидатів на керівні галузеві посади можна ознайомитися на сайті Міністерства інфраструктури.

Фінальний список претендентів буде розміщено на сайті Мінінфраструктури після закінчення усіх етапів відбору. На безоплатній основі до пошуку кандидатів залучено експертів компаній Talent Advisors, ЕBS та Deloitte.