21.01.2015

Фахівці землевпорядної служби Черкащини визначили перелік із 35 земельних ділянок загальною площею 698,96 га для реалізації в області інвестиційних проектів. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Черкаській області.

Серед визначених ділянок є наділи сільськогосподарського призначення, рекреаційного призначення, а також ділянки, що можуть бути використані для будівництва житла, промислового будівництва, видобутку глини, граніту, риборозведення тощо.

Для забезпечення механізмів конкурентності при реалізації відповідних земельних ділянок та прав на них, інформація про наділи направляється до якомога ширшого кола потенційних інвесторів, які мають відповідні ресурси та зможуть працювати на території Черкаської області.

Тривають також роботи над розширенням переліку земельних ділянок, що відповідають вимогам інвестиційних проектів та підготовкою пропозицій для можливих покупців. Існує усвідомлення, що реалізація інвестиційних проектів в області не лише сприятиме наповненню бюджетів, а й забезпечить жителів Черкащини додатковими робочими місцями, наголошується в повідомленні.