21.01.2015

Командування Дніпропетровського військового госпіталю висловило подяку Держземагентству України за допомогу у відбудові лікувального закладу та турботу про поранених військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

Так, 850,8 тисяч гривень благодійної допомоги госпіталю, що надійшли від працівників системи земельних ресурсів, використано на закупівлю веларгометра кардіомоніторування «РИТМ-2000» та комплекту обладнання для ендоскопічних  втручань  на суглобах.

Як повідомлялося раніше, гроші було зібрано за рахунок перерахування одноденного заробітку на потреби захисників Вітчизни. Кошти були направлені Дніпропетровському військовому госпіталю для закупівлі обладнання та медикаментів для лікування поранених учасників АТО. До цього медичного закладу доставляють важко поранених, та тих військовослужбовців, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Щирі слова вдячності військових медиків та поранених бійців стосуються кожного працівника земельного відомства, які відгукнулися взяти участь у благодійній акції.