21.01.2015

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт відвідав Координаційний центр прийому кандидатів до новостворюваного підрозділу МВС. Приміщення Центру та порядок його роботи американському дипломатові представила Перший заступник глави МВС Ека Згуладзе.

За словами Джеффрі Пайєтта, він, як і решта мешканців Києва, бачить, як міліція впливає на стан правопорядку.

«Головна мета Майдану – верховенство права, і те, що роблять Ека Згуладзе з Міністром внутрішніх справ, є тим, чого хотіли люди. Чекатиму початку літа, коли нова поліція замінить ДАІ, – підкреслив Джеффрі Пайєтт.

Проект створення патрульної служби в Києві триває за підтримки Уряду США і є спробою побудувати нову поліцейську структуру. Найголовніші принципи її діяльності – жодної корупції, прозорість, підзвітність і верховенство права. В Україну прибудуть найкращі американські консультанти, які ділитимуться досвідом з українськими колегами.

За словами Першого заступника глави МВС Еки Згуладзе, з огляду на нелегку економічну ситуацію в державі матеріальне та технічне забезпечення у першу чергу поліпшуватимуть вже реформованим підрозділам. Із часом процес реформування охопить усі регіони держави.

Ека Згуладзе висловила подяку Сполученим Штатам Америки за підтримку. Вона також зазначила, що наразі вже зареєструвалися близько 4 тисяч кандидатів до новостворюваного підрозділу.

Перших кандидатів на службу вже почали приймати працівники Координаційного центру набору кандидатів до столичної патрульної служби. Він розташований у Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57). Відвідувачі Центру матимуть змогу ознайомлюватися з анкетою кандидата, вимогами до них, а також з наявними вакансіями. Подати анкети можна в робочі дні з 9-ї до 18-ї години.