22.01.2015

20 січня 2015 року Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин провів зустріч із представниками Місії МВФ в Україні.

У ході розмови Міністр, зокрема, прокоментував питання щодо підготовки законопроекту про ринок природного газу в Україні, який відповідатиме вимогам Третього енергетичного пакету ЄС. Наголосив, що ця робота здійснюється у тісній співпраці з Світовим Банком та Секретаріатом Енергетичного Співтовариства і всебічно підтримується Міністерством.

Міністр також наголосив, що керівництво держави підтримує позицію Фонду з приведення тарифів на енергоносії до економічно обґрунтованого рівня. Водночас, за словами Міністра, через соціальну чутливість цього питання його вирішення потребує зваженого підходу.

Щодо управління заборгованістю підприємств ПЕК Українська сторона поінформувала Місію МВФ про підготовку НАК «Нафтогаз України» пакета змін до деяких законів України з метою покращення фінансового стану компанії.

Представники Місії МВФ висловили підтримку крокам керівництва України щодо реформування та наголосили на необхідності якнайшвидшої імплементації відповідних реформ.