22.01.2015

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус розповів про реструктуризацію підпорядкованого йому відомства під час зустрічі з представниками громадських організацій та бізнес-структур, яка відбулася 21 січня у Київській школі економіки.

«Міністерство очікує дуже серйозних змін. По-перше, це суттєве скорочення штату, оскільки у суспільстві є певне негативне ставлення до чиновництва. Я вже оголошував про це у Верховній Раді. Після реструктуризації Міністерство стане сучасним, європейським”, - наголосив Айварас Абромавичус.

Так, Міністр уточнив, що, за погодженням із Мінфіном, штат буде скорочено щонайменше на 50%, і з 24 до 15 зменшиться кількість департаментів.

При цьому Міністр зауважив, що такі зміни потягнуть за собою скорочення функцій, які виконує відомство (особливо непрофільних, непотрібних і таких, що дублюють  функції інших державних структур), а також зменшення обсягів опрацьовуваної інформації. Водночас планується зростання заробітної плати працівників, котрі зостануться.

Пріоритетною функцією Міністерства залишиться формування стратегії економічного розвитку країни. А серед основних напрямів роботи – лібералізація й дерегуляція, створення привабливого інвестиційного клімату, рівні умови ведення бізнесу, стимулювання його розвитку.