22.01.2015

Підприємства Тернопільщини за січень-грудень 2014 року виробили промислової продукції на 16,4% більше, порівняно із цим періодом 2013 року. Відтак Тернопільщина посідає перше місце по Україні за темпами промислового виробництва. Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Галина Воляник під час робочої зустрічі, яку 21 січня провів виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак.

«На 13%, у порівнянні з 2013 роком, збільшився обсяг виробництва валової продукції сільського господарства. Це дозволило Тернопільщині посісти 2 місце за темпами виробництва по Україні, - констатувала Галина Воляник. – Зросли показники нашої області і в галузі будівництва. Так, за темпами виконання будівельних робіт Тернопільщина посідає 3 місце в державі. Загалом у 2014 році будівельних робіт виконали на понад 782 млн. гривень, що на 2,8% більше в порівнянні з 2013 роком».

Іван Крисак зазначив, що роботу у цих напрямках слід продовжувати на такому ж високому рівні.

«Незважаючи на складну ситуацію в Україні, наш край продовжує працювати на благо держави та розвиватися. Високі показники є свідченням напруженої роботи, проте ми працюємо не для показників, а заради результату. Сподіваюся, у цьому році нам вдасться долучити нових інвесторів та покращити соціально-економічну ситуацію в краї», - підкреслив виконувач обов’язків голови ОДА.

Під час наради Галина Воляник повідомила, що завершилася підготовка проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік. До неї включили всі пропозиції, які висловлювали під час обговорення проекту. У найближчий час його буде передано на розгляд сесії обласної ради.

Також цього місяця відбудеться презентація відновленого Фонду розвитку підприємництва.