22.01.2015

Роботу Укрпошти потрібно удосконалювати на основі міжнародного досвіду. На цьому наголосив перший заступник Міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, відкриваючи виробничу нараду Укрпошти, що відбулася 20 січня за участю керівників філіалів державного підприємства поштового зв’язку в областях.

Володимир Шульмейстер зазначив, що Укрпошта, як і вся Україна, орієнтується на Європу, тож підприємство колективно має докласти максимум зусиль для успішного розвитку. Перший заступник Міністра нагадав, що 16 січня стартував відбір кандидатів на посаду генерального директора Укрпошти. Від майбутнього керівника очікується формування та реалізація стратегії розвитку підприємства, модернізація ІТ-інфраструктури компанії, орієнтування на клієнта, розвиток продукції та послуг, підвищення операційної ефективності, зростання прибутку. Будь-хто може надсилати резюме для участі у відборі, у тому числі в.о. генерального директора Ігор Ткачук.

Також Володимир Шульмейстер підкреслив, що значну увагу Укрпошта як одне з найважливіших та найпотужніших підприємств держави повинна приділяти листоношам.

«Остання миля» - це ті поштарі, які за будь-яких умов доставляють кореспонденцію до адресата. Вони є основою Укрпошти. Це ті люди, яких ми будемо завжди захищати і підтримувати», – сказав заступник Міністра інфраструктури.

У ході наради розглядалися питання, які потребують вирішення найближчим часом - підвищення тарифів, що забезпечить покриття витрат, створення Фонду універсальних послуг на найвищому законодавчому рівні, одержання ліцензій на надання фінансових послуг, налагодження тісної взаємодії між органами влади на місцях та об’єктами поштового зв’язку в наданні адміністративних послуг на пошті, особливо у сільській місцевості, забезпечення захисту і безпеки листонош тощо.

Також Ігор Ткачук представив нові кадрові призначення, зокрема у генеральній дирекції. В. о. генерального директора Укрпошти висловив особливу вдячність керівникам Укрпошти тих областей, які зараз перебувають у районі та поблизу АТО – поштарі Донеччини та Луганщини практично почали роботу з нуля, у тому числі завдяки підтримці філій Харківської та Дніпропетровської областей.