22.01.2015

У Вінниці розпочалася тижнева робоча зустріч фахівців з питань безпеки польотів делегації Військово-Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія США, яку очолює підполковник Роб Свертфагер, з представниками Повітряних Сил Збройних Сил України під головуванням т.в.о. начальника штабу Повітряних Сил генерал-майора Віктора Гамори.

Головною метою зустрічі є обмін досвідом та методиками з питань безпеки польотів авіації та техніки безпеки наземних дій, дотримання суверенітету повітряного простору, дій чергових сил на бойовому чергуванні, тактики, методів і порядку дій авіації.

Генерал-майор Віктор Гамора представив склад групи Повітряних Сил та запросив закордонних гостей у якості спостерігачів на двосторонні польсько-українські навчання “Безпечне небо - 2015”.

Українці провели брифінг-презентацію на тему: “Структура та завдання підрозділів безпеки польотів авіації Повітряних Сил Збройних Сил України”, а представники американської сторони презентували програми безпеки у ВПС США.

У ході візиту до України американській делегації планують презентувати літак Ан-26 “Віта” та вертоліт Мі-8 МТ на території бригади транспортної авіації.