23.01.2015

Сьогодні, 22 січня, відбулася зустріч Міністра соціальної політики Павла Розенка з працівниками соціальної сфери Львівщини. Загалом участь у заході взяли понад 80 осіб.

Міністр поінформував, що вже здійснені перші кроки з реформування країни. Зокрема, розпочато бюджетну децентралізацію, реформування податкової системи, легалізацію заробітних плат тощо. Водночас Міністр зауважив, що Уряд та Верховна Рада готові оперативно реагувати на виклики та вносити зміни до прийнятих законів.

Обговорюючи питання запровадження реформ, Міністр зазначив, що з 1 грудня 2015 року відбудеться підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати та мінімальної пенсії на 13%. Проте, додав він, є доручення Верховної Ради, щоб за результатами 6 місяців цього року провести фінансово-економічні розрахунки та розглянути можливість проведення індексації мінімальних соціальних виплат вже з 1 липня.

«Ми будемо вживати всіх заходів, щоб це здійснилося», - підкреслив Павло Розенко.

Також під час зустрічі Міністр висловив подяку працівникам соціальної сфери Львівщини і України в цілому. Він наголосив, що саме працівники соціальної сфери є одними з перших, до кого звертаються за допомогою переселенці з Криму та Донбасу. Вони забезпечують надання допомоги сім’ям військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.