23.01.2015

У Львівській ОДА відбувся круглий стіл з питань висвітлення в засобах масової інформації подій в АТО та проведення четвертої хвилі мобілізації. На ініційовану керівництвом області зустріч завітали керівник Західного регіонального медіа-центру підполковник Олександр Поронюк, генеральний директор Львівської обласної державної телерадіокомпанії Микола Шевчук, голова правління громадської організації «Центр дослідження проблем регіонального та міжнародного співробітництва» Володимир Гулима, представники Львівського обласного військового комісаріату, обласного управління СБУ, керівники управлінь і відділів ОДА та журналісти регіональних ЗМІ.

Під час заходу присутні обговорили головну тему – створення єдиної інформаційної площадки з реагування місцевої влади на виклики сьогодення, доведення до громади прийнятих рішень та протидію ворожій пропагандистській інтервенції.  Також учасники круглого столу детально розглянули шляхи інформаційної взаємодії та співпраці всіх державних структур.

Вже найближчим часом очікується розпорядження голови Львівської обласної адміністрації щодо діяльності створення і роботи координаційного інформаційного центру

Тим часом в Одесі на базі обласного військового комісаріату відбувся брифінг, присвячений початку проведення чергової хвилі мобілізації.

Заступник обласного військового комісара полковник Валерій Іщенко наголосив, що впродовж наступних 90 днів з Одещини буде призвано до Українського війська понад 4 тисячі осіб.

Крім цього, заступник обласного військового комісара зробив акцент на проведенні проти України інформаційної атаки, метою якої є зрив мобілізаційних заходів та погіршення морально-психологічного стану військовозобов’язаних і членів їхніх сімей. Він закликав журналістів гідно протидіяти розповсюдженню негативної інформації.