28.01.2015

У Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана з Тимчасово Повіреним у справах Литовської Республіки в Україні паном Гвідасом Кєрушаускасом.

Микола Мовчан поінформував Тимчасово Повіреного про зацікавленість Мінмолодьспорту в обміні досвідом між Україною та Литвою щодо розвитку ефективної молодіжної політики, а саме плідної співпраці громадських молодіжних організацій, отримання досвіду в питанні удосконалення молодіжного законодавства та наближення молодіжної політики до європейських норм і стандартів.

Окремим напрямком співпраці сторони визначили обмін досвідом у питанні європейської інтеграції та вивчення досвіду Литви в цьому питанні. Микола Мовчан поінформував Гвідаса Кєрушаускаса про діяльність Мінмолодьспорту у сфері європейської інтеграції, спрямовану на виконання положень по молоді та спорту Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

З метою вивчення розвитку європейської інтеграції Литовської Республіки та використанням досвіду Литви сторони домовилися про організацію та проведення найближчим часом зустрічі керівництва Міністерства молоді та спорту України з  Тимчасово Повіреним у справах Литовської Республіки в Україні паном Гвідасом Кєрушаускасом.