28.01.2015

Директор департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ігор Мещан наразі перебуває в Маріуполі у складі робочої групи, створеної за дорученням Міністра соціальної політики Павла Розенка у зв’язку із загостренням ситуації в Донецькій області.

Робочою групою, яку очолює заступник Міністра Сергій Устименко, здійснено аналіз поточної оперативної обстановки в місті. Під час наради з міським головою Маріуполя Юрієм Хотлубеєм визначено пріоритетні питання невідкладної взаємодії, першочергових отримувачів соціальної допомоги серед населення, які найбільше постраждали внаслідок терористичних обстрілів житлових кварталів.

За результатами проведеної роботи прийнято рішення про перевезення окремих жителів Маріуполя до безпечних районів та тимчасове розміщення дітей-сиріт.

За повідомленням директора департаменту соціального захисту населення  Запорізької облдержадміністрації  Ігоря Мещана також прийнято попереднє рішення про тимчасовий переїзд 30 мешканців Маріупольського геріатричного будинку-інтернату до пансіонатів Бердянська та Запоріжжя.