28.01.2015

На Одещині реалізується комплекс заходів, спрямованих на виконання Указу Президента України Петра Порошенка щодо проведення четвертої хвилі мобілізації.

На даному етапі військовослужбовці всіх комісаріатів області шляхом вручення повісток вже сповістили військовозобов’язаних, які підлягають призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України, про прибуття на призовні дільниці.

Як розповів військовий комісар Малиновського району міста Одеса підполковник Євген Борисов, під час проведення заходів з мобілізації головний акцент робиться на стан здоров’я відповідної категорії осіб та наявності в них військово-облікової спеціальності.

За словами офіцера, вже зараз військовозобов’язані починають проходити медичну комісію, у ході якої лікарі широкого профілю перевіряють їхній стан здоров’я та роблять висновки щодо готовності до подальшого проходження військової служби.

Підполковник Євген Борисов також запевнив, що зарахованих до війська офіцерів, прапорщиків, мічманів, сержантів, старшин, солдатів і матросів спочатку направлятимуть до навчальних підрозділів. І лише після проходження ними курсу відповідної фахової підготовки – до бойових частин і з’єднань.

Щодо висловлювань самих військовозобов’язаних, то на військову службу вони мотивовані та йдуть туди з бажанням. Наприклад, юрист за фахом Всеволод Гончаревський наголосив, що вирішив поповнити лави захисників Вітчизни добровільно та цілком свідомо.

«Вдома на мене чекатимуть дружина та маленька дитина. Але я просто не можу поступити інакше, коли моя Україна у небезпеці. Свого часу мені довелося проходити строкову службу в розвідувальній роті. Досвід є, і вважаю, що буду корисним для нашої країни», – поділився власними думками чоловік.

Варто зазначити, що загалом впродовж четвертої хвилі мобілізації з Одещини до лав Збройних Сил та інших військових формувань України має бути мобілізовано близько 4 тисяч осіб.