28.01.2015

Уже у квітні цього року зі Львова можуть відкрити прямий авіарейс до Тель-Авіва. Планується, що авіавідправлення відбуватимуться двічі на тиждень. Про це сьогодні, 27 січня, йшлося під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із заступником Посла Держави Ізраїль в Україні паном Іцхаком Кармель Каганом.

Як розповів Почесний консул Держави Ізраїль в Західному регіоні України Олег Вишняков, який теж був присутній на зустрічі, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» вже у квітні готова забезпечити лоукостовий рейс Львів - Тель-Авів.

«Сполучення між обома країнами – одне із найважливіших питань на сьогодні. Це сприятиме налагодженню тісніших бізнес-контактів, розвитку туризму та культурних зв’язків із Західним регіоном України. Особливо важливо тут налагодити туристичну співпрацю», - зазначив консул.

За словами голови ОДА Олега Синютки, Львівщина справді дуже зацікавлена у прямому авіасполученні. Він також наголосив, що готовий якнайшвидше обговорити це питання із керівництвом Мінінфраструктури України та авіакомпанії МАУ.

«Це буде хорошим поштовхом для розвитку. В цьому аспекті також необхідно провести потужну промо-компанію нашого регіону, щоб якісно представити його сучасні можливості. Адже Львівщина має значні перспективи для паломницького туризму, а також величезний курортний потенціал у Моршині, Трускавці, Східниці, які ми можемо і повинні розвивати», - наголосив керівник області.