28.01.2015

У рамках акції «Привітай солдата з Новим роком», що була оголошена національним оператором  у грудні 2014 року, в День Соборності України – 22 січня, працівники апарату управління «Укрпошти» доставили бійцям на блокпост неподалік м. Слов’янська Донецької області майже тонну вантажу. У ньому – привітання та слова підтримки солдатам,  необхідні продукти харчування, теплі речі і засоби гігієни, що надійшли від небайдужих співвітчизників.

«Я дякую кожному, хто довірив «Укрпошті» свої посилки та листи для передачі у зону АТО, – зазначив в.о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Ткачук. – Хочу окремо подякувати поштовикам, які також збирали кошти для формування гуманітарних вантажів. Упродовж останніх 9 місяців працівниками «Укрпошти» було зібрано понад 1,4 млн. грн. на гуманітарну допомогу східним областям та доставлено понад 40 тонн гуманітарної допомоги».

Нагадаємо, перший такий вантаж у рамках акції було доставлено 24 грудня 2014 року під м. Сєверодонецьк Луганської області.

За словами Ігоря Ткачука, «Укрпошта» і надалі ініціюватиме подібні проекти та підтримуватиме бійців і поштовиків, що знаходяться у зоні АТО. Адже вони сьогодні, як ніколи, потребують нашої допомоги. Події останніх днів показують, що ми, українці, повинні підтримувати один одного у важкі часи.

Довідково

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні «Укрпошта» надає понад 50 видів послуг в 11,8 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 85,5 тис. працівників, з них майже  37 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.

Служба інформаційної підтримки: (044) 32 32 099.

Зайдіть до нас на сайт: www.ukrposhta.ua