28.01.2015

Держземагентство України визначило перелік питань у сфері земельних відносин, які потребують публічного обговорення і які будуть винесені на розгляд громадськості у 2015 році.

У рамках проведення земельної реформи і реформи децентралізації влади Держземагентство України готує низку проектів законодавчих та інших нормативно-правових актів. Наразі до орієнтовного плану увійшли законопроекти, які вносять зміни до деяких законодавчих актів щодо розвитку орендних відносин на землю та стосовно делегування повноважень органам місцевого самоврядування з розпорядження землями державної власності, а також проект закону про національну інфраструктуру геопросторових даних.

Крім того, буде оприлюднено звіт про витрачання Держземагентством України у 2014 році бюджетних коштів та проекти нормативно-правових актів, розроблення яких передбачене Коаліційною угодою, іншими державними програмами розвитку економіки тощо.

Про заходи з обговорення цих та інших питань у сфері регулювання земельних відносин буде заздалегідь поінформовано через веб-сайт Держземагентства України.

З орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держземагентства України у рубриці “Зв’язки з громадськістю” – “Плани консультацій”.