29.01.2015

28 січня Мінагрополітики України оголосило конкурс на посаду керівника Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт». Виконуючи доручення Прем'єр-міністра щодо оптимізації та удосконалення роботи державних підприємств, викорінення в їх роботі корупційних схем, міністерство впроваджує нові управлінські та кадрові підходи.

Конкурс є абсолютно прозорим та відкритим. До конкурсної комісії, яка здійснюватиме відбір, запрошені експерти відомих рекрутингових агентств та консалтингових компаній - "Jansen Capital Management", "Deloitte", " Talent Advisors", "HRM".

Члени конкурсної комісії приймають заяви на участь протягом 30 календарних днів. Громадянство України, вища освіта та досвід управлінської роботи – єдині вимоги до претендентів.

Раніше Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко наголошував: «Викорінення корупції – першочергове завдання Уряду, в тому числі і в аграрній сфері. Без подолання корупції всі реформи приречені. Міністерство аграрної політики та продовольства України здійснює системні кроки у напрямі подолання корупції». Одним з таких кроків є обрання керівників державних підприємств, що знаходяться у сфері управління міністерства за прозорими, відкритими механізмами на основі конкурсу. Конкурс на керівні посади перших 10 ДП було оголошено раніше.

«Таким чином, будуть повернуті під державний контроль стратегічні підприємства аграрної галузі та усунуті корупційні ризики у призначенні керівництва», - наголосив Олексій Павленко.

Детальнішу інформацію можна отримати на офіційному веб-порталі Мінагрополітики за посиланням http://minagro.gov.ua/node/15673

Довідково

Державне підприємство спиртової та лікеро- горілчаної промисловості «Укрспирт» (ДП «Укрспирт») розташоване за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 16.

Основні напрями діяльності:

- дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв (основний);

- виробництво інших основних органічних хімічних речовин;

- оптова торгівля напоями.