29.01.2015

На базі державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» у рамках програми «Берегометські лісівники – буковинському війську» оздоровили 90 учасників Антитерористичної операції, із них – 85% з сім’ями. Також тут організували активний зимовий відпочинок для 40 дітей, у тому числі з села Рубіжне Луганської області.

Програму реабілітації та оздоровлення для учасників АТО із Буковини ДП «Берегометське ЛМГ» започаткувало влітку 2014 року. Послуги лісгоспу у рамках програми, зокрема проживання у мисливських будиночках та лісництвах, відпочинок у туристично-рекреаційних містечках із проходженням туристичних маршрутів, для військових є безкоштовними. Окрім цього, лісівники з усієї Чернівецької області допомагають військовослужбовцям коштами, продуктами харчування, засобами гігієни, паливом, шинами, берцями, медикаментами, касками, бронежилетами та власним товаром лісогосподарських підприємств.

Для проходження оздоровчо-реабілітаційної програми військовослужбовцям (або волонтерам від імені учасника АТО) потрібно звернутися за телефонами (037-30) 3-13-44 або (037-30) 3-67-93.