29.01.2015

За ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка у столиці проведено збір гуманітарної допомоги для мешканців постраждалих районів Донецької області. Близько 20 тонн будівельних матеріалів та товарів першої необхідності сьогодні відправлено до Маріуполя.

Це вже другий за тиждень вантаж, який відправляє столиця постраждалим жителям Донеччини. Напередодні авто з будівельними матеріалами було відправлено до Краматорська.

«Розуміючи наскільки необхідною є допомога людям з Маріуполя, Волновахи, Дебальцевого та інших міст, міська влада продовжує ініціювати збір гуманітарної допомоги. Ми звернулися, насамперед, до столичних підприємств, які допомогли нам зібрати більше 50 тонн будівельних матеріалів. Вони можуть бути використані мешканцями для відбудови низки зруйнованих приміщень», – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв під час підготовки вантажу до відправлення.

За його словами, десятки промислових підприємств столиці відгукнулися на звернення міської влади. Крім будматеріалів та електроінструментів, зібрано медикаменти, миючі засоби тощо. Тому найближчими днями планується відправлення третьої партії допомоги.