29.01.2015

Україна зацікавлена у поглибленні взаємного співробітництва з Францією, особливо  в активізації інвестиційної співпраці. Мінагрополітики також надаватиме всебічну підтримку французькому бізнесу, який вже працює в нашій державі. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Аленом Ремі.

Міністр подякував за політичну підтримку України в її євроінтеграційних процесах та послідовні зусилля щодо врегулювання складної політичної ситуації в Україні. «Сільське господарство нарощує свій потенціал. Зміцнює позиції на світовому ринку продовольства. Важливим елементом налагодження та поглиблення двостороннього співробітництва між Україною та Францією є діяльність спільної робочої групи з питань сільського господарства», - наголосив Олексій Павленко.

Міністр запропонував розширити співробітництво із залученням фінансової та технічної допомоги Франції і ЄС шляхом реалізації спільних проектів.

«Україна та Франція плідно співпрацюють у рамках міжнародних організацій, таких як АМІС та ФАО та будуть розширювати це співробітництво в майбутньому. Ми вітаємо пропозицію французької сторони щодо обміну інформацією напередодні важливих міжнародних зустрічей», - зауважив Міністр.

Зі свого боку пан Посол висловив готовність долучитися до розробки стратегії розвитку енергоефективності сільськогосподарської галузі.