29.01.2015

Перебуваючи в зоні бойових дій, радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк зазначає, що ситуація в зоні АТО залишається дуже напруженою. Провокації та масштабні обстріли з боку терористів тривають. Масштабні атаки ворога відбулися в Дебальцевому, Мар'інці, Авдіівці, Гранітному та ін. Від рук бойовиків щодня продовжують гинути мирні люди. На жаль, є втрати серед воїнів АТО.

«Зранку, взяв участь в оперативній нараді керівника Донецького обласного ГУМВС В'ячеслава Аброськіна, щодо роботи правоохоронців в умовах війни. Було заслухано звіт керівників структурних підрозділів за минулу добу і поставлено задачі, в рамках проведення контртерористичних заходів та охорони громадського порядку в місті та області», - інформує радник Міністра.

За словами Зоряна Шкіряка, після наради у очільника Донецької міліції, відбули на нараду з військовим керівництвом АТО. Було визначено першочергові оперативні завдання і проведено аналіз попередніх спільних операцій. Важливо підкреслити, що усі силовики діють спільно, як єдиний механізм, чітко і злагоджено.

«Одним з головних завдань залишається своєчасне виявлення і знешкодження диверсійних груп, а також питання контрпропаганди серед населення. Власне, затримання підозрілих осіб відбуваються практично щоденно», - зазначив радник Міністра.