30.01.2015

Закінчується етап інтерв’ювання кандидатів на посади генеральних директорів аеропортів «Бориспіль» і «Львів» та Укрзалізниці. Уже у суботу, 30 січня, заступники Міністра та експерти компаній TalentAdvisors, ЕBS та Deloitte сформують рекомендації щодо короткого списку (short-list) кандидатів по кожній позиції за результатами спілкування з претендентами.

Цього ж дня розпочнуться співбесіди Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, після яких він сформує список фіналістів, для подання на номінаційний комітет. Під час інтерв’ю з Міністром кандидати повинні презентувати план розвитку підприємства, на управління яким претендують. Громадськості фіналістів відбору буде презентовано наступного тижня.

Статистичні дані щодо етапу інтерв’ювання з кандидатами на посаду буде повідомлено на початку наступного тижня.

Нагадаємо, Мінінфраструктури вперше в Україні проводить публічний пошук кандидатів на посади очільників потужних галузевих державних підприємств. Відбір претендентів проходить відповідно до розробленої моделі компетенції, професійних, кваліфікаційних та етичних вимог. До пошуку кандидатів залучено компаніїTalentAdvisors, ЕBS та Deloitte, які засвідчують прозорість та не заангажованість відбору претендентів.

Детально про етапи, критерії оцінювання та іншу інформацію про проведення відбору можна дізнатися на сайті Мініфраструктури (коротко за посиланням: http://www.mtu.gov.ua/uk/news/47636.html)