30.01.2015

На виконання доручення Прем’єр-міністра щодо оптимізації роботи держпідприємств та викорінення корупційних схем оголошено конкурс на посаду керівника ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт». Оголошення конкурсу стало можливим після внесення відповідних змін до Статуту державного підприємства. Зокрема, було ліквідовано посаду гендиректора і запроваджено посаду директора. Про це заявив під час брифінгу в Укрінформі Голова комісії з конкурсного відбору, Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський.

«Упродовж 30 календарних днів комісія приймає заяви від претендентів. Встановлено кваліфікаційні вимоги щодо освіти і досвіду. Далі протягом 20 календарних днів комісія приймає та розглядає пропозиції претендентів. Переможця конкурсу буде оголошено на відкритому засіданні комісії. Далі - на підставі рішення комісії відбувається укладення відповідного контракту», - заявив Ярослав Краснопольський.

Зі свого боку директор школи HRM Анна Власова уточнила критерії відбору майбутнього керівника.

«Важливо мати імунітет до корупції, бути порядною, патріотичною та чесною людиною. Треба мати стратегію і професійну команду, готову забезпечити результат», - зазначила під час брифінгу Анна Власова.

Також партнер Pedersen & Partners Володимир Коломоєць повідомив, що більшість членів комісії не є держслужбовцями, тому відбір буде неупередженим та об’єктивним.

Нагадуємо, що такий самий конкурсний відбір проводиться не лише на посаду керівника ДП «Укрспирт», а й інших підприємств, що знаходяться у сфері управління Мінагрополітики.