30.01.2015

Благодійна допомога надійшла Київському міському клінічному шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни від депутатів Київської міської ради. Сума у розмірі 510 тис. грн. була передана госпіталю на придбання необхідного медичного обладнання для лікування та реабілітації бійців, постраждалих на території зони АТО.

На отримані кошти було придбано чимало, зокрема сучасні підйомники-вертикалізатори, апарат для міостимуляції, протипролежневі матраци та реабілітаційні ліжка. До такої ініціативи долучилася й організація MEDRAM, яка також зробила свій внесок та подарувала закладу апарат з дистанційним управлінням для переміщення лежачих хворих.

«Отримане медичне обладнання розраховане на реабілітацію хворих із травмами спинного мозку. Впевнена, що такий інвентар стане основою потужної реабілітаційної бази нашого шпиталю і в рази збільшить шанси на одужання та повернення до повноцінного життя українських солдатів», – зазначила головний лікар Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни Любов Зачек.

Директор Департаменту охорони здоров’я Михайло Риган висловив щиру подяку усім небайдужим киянам.

«Дуже сподіваюся, що співпраця між Київським міським клінічним шпиталем інвалідів Великої Вітчизняної війни та благодійниками матиме неодноразовий характер. Наша мета – створення належних умов для лікування та скорішого одужання бійців, постраждалих під час АТО. І досягти цього якнайшвидше можна об’єднавши зусилля лікарів, громадськості та благодійників», – зауважив Михайло Риган.

Наразі в шпиталі перебуває 10 учасників бойових дій зі Сходу країни. Всі вони забезпечені професійною медичною допомогою.