30.01.2015

У Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця урочисто відкрили реконструйований гуртожиток для студентів.

Оновлений гуртожиток розрахований на 540 місць, у кімнаті проживатимуть по двоє чи троє студентів, на яких, з урахуванням усіх гігієнічних норм, розрахована площа не менше 6 квадратних метрів на особу. Тут повністю замінені вікна, двері та меблі на сучасні, у кожній кімнаті є доступ до мережі Інтернет. Поверхи оснащені кухнями, душовими, вбиральними та пральними кімнатами.

Під час урочистостей з нагоди відкриття заступник Міністра охорони здоров’я України Євген Мороз зазначив, що для майбутніх лікарів, які стануть основними дійовими особами медичної реформи, що нині запроваджується в країні, сьогодні дуже важливими є сучасні побутові умови для повноцінного навчання.

«Дуже приємно, що в складний для країни час керівництво університету знаходить можливості розвивати матеріально-технічну базу та забезпечувати сучасними умовами проживання студентів. Відкриття реконструйованого гуртожитку – яскравий приклад турботи про майбутніх медиків, яким для повноцінного навчання необхідний комфорт у побуті», - зазначив Євген Мороз.

За словами ректора Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Катерини Амосової, капітальний ремонт гуртожитку № 3, що був у дуже аварійному стані, розпочали лише 20 вересня 2014 року. Фінансування склало понад 12 млн. грн. і проходило за рахунок власних коштів університету. Найближчим часом реконструкція чекає й на інші гуртожитки столичних медиків.