31.01.2015

Департамент земельних ресурсів Київської міської ради (виконавчий орган Київської міської державної адміністрації) 11 лютого 2015 року планує провести земельні торги з продажу 6 земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Києва загальною площею 2,42 гектара. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства столиці.

За попередніми розрахунками у результаті успішного проведення торгів, наявності покупців на земельні ділянки, бюджет столиці поповниться на понад 26 млн гривень.

На торги виставлено земельні ділянки у Голосіївському, Дарницькому та Деснянському районах Києва. Одна з найбільших ділянок площею 0,97 га зі стартовою ціною 10,28 млн грн призначена для будівництва, експлуатації та обслуговування складських будівель. Друга з найбільших ділянок площею 0,7951 га зі стартовою ціною 6,54 млн грн має цільове призначення – для будівництва та експлуатації виробничої бази.

Проведення торгів відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська, 5, корп. 6Б, 5-й поверх. Початок – об 11:00 годині.

Отримати додаткову інформацію та ознайомитися з документами і матеріалами на земельні ділянки, зокрема, можна у виконавця торгів – товарної біржі “Київська агропромислова біржа” за тел. (044) 230-95-49.

Детальна інформація про лоти розміщена на веб-сайті Держземагентства України у розділі “Земельні торги”.

Перейти до переліку запропонованих лотів можна за посиланням:

http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/2128

Ознайомитися з кожним лотом окремо можна клікнувши два рази лівою кнопкою миші на номері лоту