31.01.2015

27 лютого 2015 року у Черкаській області відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельну ділянку із земель комунальної власності. Про це повідомляє головне управління Держземагентства у Черкаській області.

Організатором аукціону є Малосевастянівська сільська рада, яка пропонує до продажу право оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,09 гектара. Ділянка знаходиться в адміністративних межах Малосевастянівської сільської ради Христинівського району. Стартовий розмір річної орендної плати становить 3057 гривень.

З питань детального ознайомлення з технічною документацією на земельну ділянку, подачі документів для участі в земельних торгах, укладення договору про умови участі, розрахунків та для отримання іншої додаткової інформації необхідно звертатися до виконавця зазначених торгів – ПП “Земекспертцентр” за тел. (04747) 6-23-92.

Землевпорядна служба області також інформує, що за результатами попередніх земельних торгів у формі аукціону, які відбулися у м. Черкасах 15 січня, право оренди на земельну ділянку комунальної власності із земель промисловості було продано удвічі дорожче, ніж було заявлено в стартовому пакеті. У ході аукціону розмір річної орендної плати збільшився з 4967,33 грн. до 10034,69 гривні. Земельну ділянку площею 0,0675 га передано в оренду на 49 років.

Як відомо, реалізація земельних ділянок на конкурентних засадах дає можливість збільшити надходження до бюджетів та забезпечити прозорість у набутті прав на землю. Кошти, виручені на земельних аукціонах, надходять до державного та місцевих бюджетів.