31.01.2015

Заступник Міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Оксана Рейтер обговорила з Міністром транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Василе Ботнарем напрямки співпраці у сфері розвитку транспортного сполучення між країнами. Двостороння зустріч відбулася 29 січня у рамках Одинадцятого засідання міжурядової Комісії ТРАСЕКА у Стамбулі (Туреччина).

Розмова стосувалася подальшого співробітництва у галузях, лібералізації міжнародних автомобільних перевезень, формування спільних пріоритетів з розвитку дорожньої інфраструктури та можливого залучення для їх реалізації коштів міжнародних фінансових установ. Окрему увагу було приділено оптимізації роботи міжнародних автомобільних пунктів пропуску на українсько-молдовському державному кордоні та розбудові під’їзних шляхів до них.

Окрім цього, за участю  Державного секретаря Міністерства транспорту Румунії Марії Магдалени Грігоре, Оксана Рейтер і Василе Ботнар обговорили перспективу розробки спільного регіонального проекту з будівництва нової залізничної лінії Київ-Кишинів-Бухарест.